יורוליגכדורסלליגת העל

אשתו של ווייד בולדווין שיתפה סרטון פרו פלסטיני – ומחקה

אחר ששיתפה פוסט פרו פלסטיני, טאייג'ה בריאל פרסמה התנצלות: ''אוהבת את האחים הישראלים שלי. זו הייתה טעות, מה שחמאס עשה בלתי נתפס''. כוכב מכבי ת''א: ''אם תטענו שאני תומך חמאס, תלכו להזד**ן''

כוכב מכבי תל אביב, ווייד בולדווין, הסתבך אמש (ראשון) לאחר פעולה מרתיחה מאוד של אשתו, אחרי שזו שיתפה סטורי באינסטגרם הפרטי שלה סרטון פרו פלסטיני. הדבר עוררה סערה גדולה וזעם רב אצל אוהדי הקבוצה והסטורי עצמו נמחק כעבור כחצי שעה כשהאישה טאייג'ה בריאל פרסמה התנצלות.

הפוסט של אשתו של ווייד בולדווין לפני שנמחק (צילום מסך)

בולדווין עצמו שלח מסר ברור: "אני לא רוצה להתעסק בפוליטיקה, אבל תנו לי להבהיר זאת. בגלל חמאס, העבודה שלי עברה רילוקיישן והמשפחה שלי נאלצה לעזוב את המדינה אותה בחרנו כבית שלנו לשלוש שנים. הם גרמו למועדון שלנו להיאבק מול קשיים שאנחנו מוכרחים להתמודד איתם בצורה הטובה ביותר. המעשים שלהם הפרידו אותנו מהקהל שלנו וגרמו לחץ ואי נוחות לכולם".

עוד הוסיף כוכב הצהובים: "למרות הכול, אנחנו דוחפים ומקדישים את האנרגיה שלנו עבור מכבי ובסופו של דבר למדינת ישראל. אם אי פעם תטענו שאני תומך חמאס, אתם יכולים ללכת להזד**ן. אני עובד כל הקריירה שלי כדי למצוא בית ומצאתי אותו בישראל. משפחתי ואני נותנים הכול למועדון ולמה שהוא מייצג, מאז ה-7 באוקטובר אנחנו ממשיכים את העונה שלנו ומביאים גאווה וכבוד לאזרחי ישראל".

הודעת ההתנצלות של אשתו של בולדווין (צילום מסך)

בהודעת ההתנצלות כתבה אשתו של בולדווין: "אני אשמח להבהיר משהו חשוב מאוד. אני אוהבת את ישראל, אני אוהבת השכנים, האחים והאחיות הישראלים והיהודים שלי. אני חיה בישראל יותר משנה, גידלתי פה את המשפחה שלי והבן השני שלי נולד פה. בכל פעם כשמישהו שואל איפה המקום האהוב עליי שהייתי בו, אני עונה ישראל. האוהדים הטובים ביותר, ישראל. האנשים הכי טובים באופן כללי, ישראל. כל כך הרבה אנשים עזרו הרבה מאוד לי ולמשפחה שלי מאז שעברנו אלפי קילומטרים לפה מהמשפחה שלנו. יצרנו לעצמנו בית בישראל, זה הבית שלנו".

עוד הוסיפה: "הפוסט ששיתפתי מחדש היה רק עבור הכרת הטוב וההבנה שהבעיות שלכם לא כאלה גדולות כמו שהן נראות (כוון לעבר החברים והמשפחה שלי בארצות הברית). זאת הייתה טעות לשתף את הפוסט הזה כדי להעביר את המסר הזה. אני רוצה להבהיר – מה שחמאס עשה לאנשים בישראל, טבח וחטף גברים, נשים, ילדים, תינוקות וזקנים, זה בלתי נתפס. זאת הסיבה שכבר אחרי ה-7 באוקטובר פרסמתי עובדות ומידע כדי לעורר את המודעות לגבי ישראל. אני מצטערת שלא התעמקתי בתוך הפוסט כדי להבין את המקור".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button