כדורגל ישראליליגת העל

אשדוד תוקפת: "במנהלת משרתים 2-3 מועדונים וסרים למרותם"

המועדון הדרומי פרסם הודעה חריפה: נגד המנהלת: ''הסיבה היחידה להחזרת משחקי הליגה בזמן מלחמה היא ש-2-3 קבוצות ייהנו מעשיית מיליוני שקלים. מרגישים כמו עצם זר, לא נעשתה כל פנייה לסיוע מטעם המנהלת במלחמה''

41 ימים אחרי שפרצה המלחמה שכפה ארגון הטרור חמאס על ישראל, נראה שבמ.ס אשדוד הגיעו מים עד נפש. הקבוצה מעיר הנמל הדרומית הוציאה היום (חמישי) הודעה חריגה שבה תקפה בחריפות את מנהלת הליגות, על רקע חוסר הרצון של אשדוד לחדש את ליגת העל בסוף השבוע הבא.

בעלי מ.ס אשדוד, ג'קי בן זקן (מוטי קדוש)

בהודעה נכתב: "נדהמנו לראות השבוע פרסומים בהם המנהלת טוענת שהיא הציעה למ.ס אשדוד סיוע באימונים מחוץ לעיר. ברצוננו להבהיר כי לא נעשתה שום פנייה מצד המנהלת או כל גוף אחר בנושא זה. יתרה מכך, לא נעשתה כל פנייה ממנהלת הליגות בכל ימי המלחמה, כולל ביום בו הופסקו אימוני הקבוצה בעקבות נפילת הרסיסים. המועדון מרגיש כמו עצם זר במנהלת, אך אין אנו מופתעים מכך, הרי אין זה סוד שמנהלת הליגה והעומד בראשה משרתים בראש ובראשונה את האינטרסים של 2-3 מועדונים בלבד וסרים למרותם".

אוהדי מ.ס אשדוד (מוטי קדוש)

עוד נכתב בהודעה הרשמית של מ.ס אשדוד: "הסיבה היחידה להחזרת משחקי הליגה בזמן מלחמה, ללא קהל ובתנאים שאינם מאפשרים לקיים תחרות ספורטיבית והוגנת, היא העובדה שלצד החזרה למגרשים ייהנו 2-3 קבוצות בלבד מעשיית מיליוני שקלים כפיצויים מתקציב המדינה. אותה מדינה שבימים אלה משוועת למקורות תקציב שיופנו לצרכי המלחמה ולאלה שבאמת זקוקים לכך, ולא למימון של מספר מצומצם של שחקני כדורגל שמשתכרים מאות אלפי שקלים בחודש".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button