כדורגל ישראליליגת העל

אשדוד בצרות: אין מספיק שחקנים, הזרים לא פה ומה עם המיגון?

מ.ס אשדוד אמנם אמורה לשחק בעוד כשבוע וחצי, אבל היא רחוקה מאוד מלהיות מוכנה. לקבוצה יש תשעה זרים ומתאזרחים, מספר שחקנים שהם חיילים שמרותקים לבסיסים - והקבוצה אפילו לא תוכל לארח באצטדיונה הישן

ליגת העל תחודש בסוף השבוע הבא עם משחקי המחזור השביעי, כרגע ללא קהל בשל הנחיות פיקוד העורף, אך נראה שיש קבוצה אחרת שסובלת במיוחד מהמלחמה שכפה ארגון הטרור חמאס על ישראל – מ.ס אשדוד.

אוהדי מ.ס אשדוד (מוטי קדוש)

בניגוד לכל שאר קבוצות הליגה, אשדוד לא יכולה לארח באצטדיון הי"א עד אשר יוצבו בו לפחות 4 מיגוניות, יש עוד מספר קשיים מהותיים. לגבי האצטדיון, המרחב המוגן באצטדיון המיושן יכול להכיל בקושי 30 איש, בעוד בכל שאר המגרשים יש מרחב מוגן שמספיק לפחות ל-150 איש – כך שהנחיות פיקוד העורף מאפשרות לקיים משחקים באותם אצטדיונים. משחקה הקרוב של אשדוד הוא מול בני ריינה בחוץ בשבת הבאה ולאחר מכן היא אמורה לארח את בני סכנין, אך ספק אם זה יקרה באצטדיון הי"א.

מאמן מ.ס אשדוד, אלי לוי (ישי נאמן)

אבל זה לא הצרה היחידה ולמעשה, אפילו לא העיקרית של המאמן אלי לוי. לא פחות מתשעה שחקנים זרים ומתאזרחים יש לקבוצה ואף אחד מהם לא שוהה בישראל מאז תחילת המלחמה, כאשר לאשדוד יש גם שלושה חיילים שמרותקים לבסיסיהם. המאמן אלי לוי אמר ל"וואלה": "חזרנו שלשום לקיים פעילות גופנית. זה לא אימון. אפשר לתרגל משהו? אפשר לערוך אימון רציני עם 12 שחקנים?". חשוב לציין שבניגוד לשאר הקבוצות, אשדוד גם הפסיקה את האימונים למשך שבועיים אחרי נפילת רסיסי יירוט באצטדיון.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW