כדורסלנבחרת ישראל

אריאל בית הלחמי ומוטי דניאל נפגשו עם הנציגות באירופה

בשל המצב המיוחד שנוצר בעקבות המלחמה, המאמן ומנהל הנבחרת נפגשו עם אנשי מכבי ת''א, הפועל ת''א, הפועל ירושלים והפועל חולון. דניאל: ''הקשר עם המועדונים חשוב לנו מאוד, התקבלנו בזרועות על ידי כולם''

השבוע הושלם סבב פגישות שקיימו מאמן הנבחרת הלאומית, אריאל בית הלחמי ומנהל הנבחרת מוטי דניאל עם המאמנים והצוותים המקצועיים של הקבוצות המשתתפות במפעלים האירופים הפועל תל אביב, הפועל ירושלים, הפועל חולון ומכבי תל אביב, עם אנשיה התקיימה הפגישה אתמול (ראשון).

ההתמקדות בקבוצות המשחקות באירופה נובעת מהמצב המיוחד שנוצר עקב המלחמה, בו יש ריבוי נסיעות ולו"ז צפוף מאוד עקב משחקים שנדחו. מטרת המפגשים לקבל עדכון מקצועי על מצב השחקנים בסגל הרחב מבחינת כושרם האישי, סטטוס בריאותי והלך הרוח הכללי. מפגשים אלו נתנו גם הזדמנות לפגוש לשיחה אישית קצרה את השחקנים עצמם.

נבחרת ישראל בכדורסל (איגוד הכדורסל)

מנהל הנבחרת מוטי דניאל סיכם: "הקשר עם המועדונים חשוב לנו מאוד. התקבלנו בזרועות פתוחות ע"י כולם וקבלנו שיתוף פעולה מלא, כפי שראוי שיהיה סביב הנבחרת. למדנו הרבה על מצב השחקנים, מידע שיעזור לבחור את תמהיל השחקנים הנכון להוביל את הנבחרת להצלחה בחלון הקרוב".

זו הפעם הראשונה שמתקיים סבב מסוג זה וזאת לקראת חלון הנבחרת המתקרב, בו תפגוש את פורטוגל וסלובניה, במסגרת מוקדמות אליפות אירופה 2025.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW