כדורגל ישראליליגת העל

ארבע קבוצות מבקשות לדחות את חזרת ליגת העל לפעילות

נציגי בית''ר ירושלים, הפועל חדרה ובני סכנין פנו לשר התרבות והספורט מיקי זוהר וביקשו שיתערב כדי שהפעילות לא תתחדש בסוף השבוע הבא. ארבע הקבוצות הבהירו כי אין להם שום כוונה לבקש להקפיא את היורדות מהליגה

הפועל חדרה, בני סכנין, בית"ר ירושלים ומ.ס אשדוד פרסמו היום (חמישי) הצהרה משותפת בה הבהירו כי אין רצונן להוביל מהלך להקפאת היורדות בעונת 2023/24, אלא שהן פועלת לדחיית מועד חידוש המשחקים כדי לאפשר לרוב המועדונים להיערך בצורה מקצועית וראויה. ארבע הקבוצות פנו לשר התרבות והספורט מיקי זוהר וביקשו את התערבותו לדחיית חזרת ליגת העל המתכוננת בסוף השבוע הבא.

בהודעה המשותפת נכתב: "בהמשך לפרסומים בשעות האחרונות בדבר הרצון של מספר קבוצות בליגת העל להוביל מהלך להקפאת היורדות בעונת המשחקים 23/24, ברצוננו להבהיר כי ההפך הוא הנכון.

שחקני בני סכנין חוגגים (אליאב אוזן)

"הפועל חדרה, בני סכנין, בית"ר ירושלים, מ.ס אשדוד וקבוצות נוספות פועלות להביא לדחיית המועד שנקבע לחידוש משחקי ליגת העל, וזאת בכדי לאפשר לרוב המועדונים להיערך בצורה מקצועית וראויה, והכי חשוב – בכדי לשמר את הערך העליון של תחרות ספורט מכל סוג שהוא – הוגנות.

"אנו מאמינים כי דחייה של מספר שבועות תאפשר מספר דברים: 1. חזרת רוב הזרים שטרם חזרו לישראל; 2. הכנה מקצועית ראויה לרוב הקבוצות שמושבתות זמן רב מאז החלה המלחמה; 3. הגדלת הסיכוי לקיים את המשחקים שנותרו עם קהל; 4. והחשוב מכל – עשרות אלפי הפליטים והמפונים כיום מבתיהם, ומאות אלפי הלוחמים וכוחות ההצלה, יוכלו גם הם ליהנות מצפייה במשחקי הכדורגל על גבי מרקע הטלוויזיה".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW