כדורגל ישראליליגת העל

ארבע הקבוצות הודיעו למנהלת הליגות: לא נתייצב למחזור הקרוב

אחרי החלטת דירקטוריון המנהלת על חזרת הליגה לפעילות, בית''ר ירושלים, מ.ס אשדוד, בני סכנין והפועל חדרה כתבו: ''החלטה לא ספורטיבית ולא שוויונית, נגיש עתירה לביה''ד העליון במטרה לדחות את המשחקים בחודש''

ארבע הקבוצות שהתנגדו לחזרת לית העל לפעילות בסוף השבוע הקרוב – בית"ר ירושלים, מ.ס. אשדוד, הפועל חדרה ובני סכנין – הודיעו היום (שני) למנהלת שלא יתייצבו למשחקיהן במחזור הליגה הקרוב. הקבוצות הבהירו במכתב תקיף למנהלת כי יגישו עתירה דחופה לבית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל בדרישה לדחות את המחזור בחודש ימים.

בעלי מ.ס אשדוד, ג'קי בן זקן (מוטי קדוש)

במכתב נכתב: "מועדוני הכדורגל של חדרה, אשדוד, סכנין ובית"ר ירושלים, מבקשים להודיעכם כי ההחלטה להחזיר לפעילות את משחקי ליגת העל כבר בשבוע הקרוב הינה שגויה, בלתי ספורטיבית ולא שוויונית. ההחלטה חפוזה, מתעלמת משיקולים ספורטיביים וכל מה שמדריך אותה הינם שיקולים כספיים. לכל ברור כי לא נוכל להתייצב למשחקים הקרובים ולהיערך בצורה ראויה על כל המשתמע מכך".

יו"ר בני סכנין, מוחמד אבו יונס (ישי נאמן)

עוד נכתב: "אנו מוצאים לנכון להודיעכם מבעוד מועד, כי לא נתייצב למחזור הקרוב ונבקשכם לפעול לדחיית המשחק הקרוב למועד אחר. בכוונתנו להגיש בבוקר עתירה דחופה לבית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל בבקשה לדחות את מועד חידוש המשחקים בחודש ימים וזאת עד אשר נוכל להעמיד קבוצה ראויה אשר תוכל להתמודד באופן ספורטיבי והולם, כמצופה מקבוצה בליגת העל".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button