כדורגל ישראליליגת העל

ארבע אפשרויות: מתווה הפיצוי של הפועל תל אביב לאוהדים

בעקבות מלחמת ''חרבות ברזל'' והיעדר הקהל האדום בחלק ממשחקי הבית של הקבוצה, במועדון מפרסמים את מתווה הפיצויים למנויי הקבוצה. ניתן לבחור בין ארבע אפשרויות - כל הפרטים לאוהדים של הפועל ת''א

הפועל תל אביב פרסמה היום (רביעי) את מתווה הפיצויים למנויי עונת 2023/24, שלא מימשו את זכאותם להיכנס לחלק ממשחקי הבית של הקבוצה עקב מלחמת "חרבות ברזל".

מהמועדון נמסר: "אוהדי הקבוצה הוכיחו בשעות הקשות של המדינה, שהקהילה העוטפת את מועדון הכדורגל הפועל תל אביב היא קהילה חזקה, מגובשת ומאוחדת, אשר לקחה חלק בפעילויות רבות למען משפחות הקורבנות, החטופים – והמפונים מהיישובים הרבים מהעוטף ומצפון הארץ".

אוהדי הפועל ת"א בבלומפילד (חיים בן דוד)

בשל פריצת מלחמת "חרבות ברזל", משחקי הכדורגל בארץ הופסקו לתקופה של חודשיים, כאשר עם חזרת הליגה, הוטלו מגבלות כניסת קהל לאצטדיונים מטעם פיקוד העורף: תחילה המשחקים נערכו ללא אוהדים באצטדיונים, בהמשך הותר ל-5,000 צופים להיכנס למגרשים – וכעת הוסרו כלל המגבלות.

עם הסרתן של כלל מגבלות פיקוד העורף לגבי נוכחות הקהל במגרשים, אנו מפרסמים כעת את מתווה הפיצויים לרוכשי המנוי העונתי לעונת 2023/24, באופן הבא:

1) תרומה של מלוא הזיכוי לטובת המועדון.

2) תרומה של מלוא הזיכוי עבור מחלקת הנוער/קבוצת הנשים/קבוצת הפועל "שווים" של המועדון.

3) שימוש במלוא הזיכוי לצורך רכישת כרטיסים למשחקי המועדון או רכישת מנוי במכירת המנויים הבאה (עונת 2024/25).

4) פיצוי כספי לבעל המנוי בגובה הזיכוי, סכום אשר ייקבע בסוף עונת המשחקים 2023/24.

אוהדי הפועל ת"א (ליאת אבשלומי)

הזיכוי ניתן על המשחקים של הפועל תל אביב מול הפועל חיפה ב-2.12 והפועל חדרה ב-9.12 (לכל בעלי המינויים), ולמשחקים נגד מכבי והפועל פתח תקווה ב-19.12 וב-23.12, כאשר הוא יינתן רק לבעלי המנויים שבחרו לא לממש את האופציה להגיע למשחק שנפתח ל-5,000 מנויים.

סכום הפיצוי יהיה הסכום שייקבע בסיום עונת המשחקים, על סך החלק היחסי מעלות המנוי ששולמה בפועל עבור המשחקים שהחסיר אותו מנוי. בעל מנוי שלא בחר באחת האפשרויות עד ה-9.3 ייחשב כמי שתרם אותו למען המועדון.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button