כדורגל ישראליליגיונריםליגת העל

אצילי נפרד: "אלו היו השנתיים וחצי הכי טובות בחיים שלי"

כוכב מכבי חיפה ומלך שערי ליגת העל בשנתיים האחרונות נפרד לפני המעבר לאל עין מאיחוד האמירויות: ''זמן לומר תודה, שלם עם ההחלטה. קיבלתי המון אהבה. לאוהדים, שמרו על המועדון חזק בשבילי. אתם הכוח של כולם''

אחרי שנתיים וחצי מוצלחות במיוחד, כולל שלוש אליפויות רצופות והופעה נהדרת בשלב הבתים של ליגת האלופות, עומר אצילי נפרד היום (רביעי) ממכבי חיפה וממשיך ליעד הבא שלו – קבוצת אל עין מאיחוד האמירויות שמימשה את סעיף היציאה שלו שעומד על 2 מיליון יורו. לאחר שהמעבר הוכרז רשמית, אצילי בן ה-30, שהיה השחקן המצטיין בליגת העל בשנתיים האחרונות וגם מלך השערים, פרסם היום פוסט פרידה ברשתות החברתיות בו הוא סיכם את תקופתו בכרמל, הודה לצוות בחיפה ונפרד מהקהל.

אצילי כתב: "זמן לומר תודה. אלה היו השנתיים וחצי הכי טובות בחיים שלי. לא פחות מזה. כולם יודעים באיזו סיטואציה הגעתי למכבי חיפה והיום אני עוזב את המקום שהיה לי לבית ולמשפחה. הבית הכי מחבק שהייתי יכול לבקש עבורי ועבור משפחתי. שנתיים וחצי של הצלחות קבוצתיות ואישיות, רגעים מרגשים אחד אחרי השני, תארים, צ'מפיונס, ומעל לכל אלה אהבה. מלא אהבה. אהבה שכל שחקן בעולם חולם עליה. מעולם לא חלמתי כשהגעתי, ששנתיים וחצי אחרי אהיה מוצף בכל כך הרבה חום, אהבה, רגש והודיה על הכל. היום, אני יושב בעיניים דומעות וכותב מילים של פרידה".

הקשר הוסיף: "מאז שהתקבלה אצלי ההחלטה לעבור, הצבא הירוק שלח לי מאות הודעות. חלקן מבינות את המהלך שלי והאחרות מבקשות שאשאר במכבי. ההחלטה שלקחתי יחד עם אשתי אור הייתה לא פשוטה, אבל לקחתי אותה ואני שלם איתה. אני רוצה להודות בראש ובראשונה ליענקל'ה, שחיבק אותי בצורה שרק הוא יודע לחבק ובלי לקבל ממנו את ברכת הדרך כלום לא היה יוצא לפועל, לעוזי, אור, גל, אסף ואיציק לכל אנשי כפר גלים, לאנשי המשרדים לחברים שלי במגרש ולצוות המקצועי המדהים שלנו מברק ועד לכל אחד ואחד מהצוות העצום הזה שעוטף את המועדון, שבלעדיהם זה לא היה קורה".

אצילי סיכם: "בסוף לחשובים מכל – הקהל הירוק. אני מצדיע, מחבק כל אחד מכם ואוהב אתכם. אתם זה הכוח של המועדון, תשמרו עליו חזק גם בשבילי. הירוקים מהכרמל שמגיעים כל יום להשתולל. מתגעגע כבר עכשיו לפגוש אתכם בסמי. אוהב, עומר".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW