כדורגל ישראליליגת העל

אנשי הפועל ת"א ואוהדי מכבי ת"א פקדו קברי נופלים ונרצחים

כמדי שנה ביום הזיכרון, שחקנים ושחקניות של האדומים, יחד עם אנשי צוות והנהלה, פקדו את בתי העלמין ברחבי הארץ. גם נציגי עמותת ''אחים לסמל'' של הצהובים פקדו קברים, דין דוד ממכבי חיפה עלה לקברו של חלל

כמדי שנה ביום הזיכרון, שחקני ושחקניות הפועל תל אביב, יחד עם אנשי צוות והנהלה, פקדו היום (שני) את בתי העלמין ברחבי הארץ והגיעו לקבריהם של אוהדי הקבוצה, חללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה.

מהפועל אביב נמסר: "מאז ה-7 באוקטובר, אל משפחת השכול האדומה הצטרפו אוהדים רבים. משפחותיהם, ששכלו את היקר להן מכל, לעולם לא יצעדו לבד. מאותה שבת שחורה, מועדון הכדורגל הפועל תל אביב מעניק חיבוק חם למשפחות השכולות, ודרך הנצחות שונות זוכר את יקיריהן, אוהדי הקבוצה המסורים, שאינם איתנו עוד. נזכור את כולם".

עמותת "אחים לסמל" של אוהדי מכבי תל אביב יזמה פרויקט מיוחד לקראת יום הזיכרון 2024 לזכרם של אוהדי ואוהדות הקבוצה שנפלו במערכות ישראל ובפעולות האיבה. משפחות השכול הצהובות שהגיעו לבתי העלמין בבוקר יום הזיכרון מצאו על קבר אהוביהן מחוות זיכרון אישית מיוחדת במינה. זו השנה הרביעית בה פוקדים אוהדי מכבי תל אביב את קברי חבריהם ליציע.

האח של אברהם פטנה ז"ל עלה יחד עם חלוץ מכבי חיפה דין דוד לקבר של אחיו. הוא סיפר לו את סיפור גבורתו של אברהם, על כמה אנשים שהוא הציל באותו אירוע בו נהרג. דין הניח צעיף של הקבוצה על קברו של פטנה ז"ח, בן ה-20 מחיפה, שנהרג בפיגוע ירי ליד מחסום כביש המנהרות בירושלים, ב-16 בנובמבר.

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW