ענפים אחריםשחייה

אנסטסיה גורבנקו בחצי הגמר, השליחים הבטיחו מקום בפריס

נמשכת ההצלחה הישראלית באליפות העולם בקטאר: הישראלית דורגה תשיעית בסיכום הכללי ב-200 מטר גב. אחרי נבחרות אחרות, גם השליחים ב-4X200 חופשי סיימו בין 16 הראשונים והעפילו למשחקים האולימפיים

אנסטסיה גורבנקו העפילה הבוקר (שישי) לחצי הגמר במשחה ל-200 מטר גב באליפות העולם בשחייה המתקיימת בקטאר. גורבנקו העפילה מהמקום התשיעי הכללי, עם זמן של 2:11.78 דקות, ותשחה הערב בחצי הגמר.

זהו המשחה השלישי של גורבנקו באליפות זו לאחר שהעפילה לגמר ב-200 מטר מעורב, שם סיימה רביעית, ושחתה גם 200 מטר חופשי. היא צפויה להשתתף גם במשחה ל-400 מטר מעורב.

אנסטסיה גורבנקו (סימונה קסטרווילארי, איגוד השחייה)

נבחרת השליחים של ישראל במשחה ל-4X200 חופשי הבטיחה את מקומה במשחקים האולימפיים בפאריס, לאחר שסיימה בין 16 הראשונות בתום שתי אליפויות העולם. כזכור, אין לישראל נבחרות שליחים באליפות זו, אולם התוצאה שקבעו השליחים באליפות העולם בפוקואוקה, יפן, ביולי האחרון (7:09.78 דקות), הספיקה גם אחרי התוצאות הבוקר כדי להעפיל לפאריס מכיוון שלא עלו מספיק נבחרות לגמר הערב שיכולות לעקוף אותה.

זו נבחרת השליחים הרביעית שהבטיחה את השתתפותה במשחקים האולימפיים בקיץ, יחד עם הרביעיה במשחה ל-4X100 חופשי לגברים, 4X100 מעורב מיקס ו-4X200 חופשי לנשים. זו הפעם הראשונה בהיסטוריה בה ענף השחייה הישראלי שולח 4 נבחרות שליחים למשחקים אולימפיים.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button