כדורגל ישראליליגת העל

"אנחנו צריכים ללמוד מטעויות ולהיות יותר תכליתיים מול השער"

מאמן בית''ר ירושלים המורחק, התייחס למשחק הבית מול אשדוד: ''יש דברים טובים מהמחצית הראשונה שאנחנו צריכים להביא למשחקים הבאים''. בית''ר רוצה לקדם במהלך השבוע את צירופם של פודגוראנו וזסנו

בית"ר ירושלים תפגוש מחר (שני, 20:15) באצטדיון טדי את נועלת הטבלה, מ.ס אשדוד, למשחק חשוב מאוד לאור התוצאות של המחזור האחרון. בית"ר יודעת שניצחון גם יקפיץ אותה למעלה, וגם ייתן עוד דחיפה לקראת רצף המשחקים הבאים. שני השחקנים הבולטים שאותם המאמן יוסי אבוקסיס סימן הם מגן מ.ס. אשדוד זוהר זסנו קשר מכבי חיפה סוף פודגוראנו.

אבוקסיס אמר לקראת המשחק: "תראו זה נכון שהמשחק האחרון הוא אכזבה גדולה מבחינתנו. בטח אחרי המחצית הראשונה ופתיחת המחצית השנייה שהיו לנו עוד החמצות. אנחנו צריכים ללמוד מהטעויות שלנו, מאיך שאנחנו נכנסים למחציות השניות ודיברנו על זה. ההרחקה שלי? כמובן שאת כל ההכנות עשינו. עשינו אסיפות וידאו ואנחנו מתכוננים לאשדוד ביומיים האחרונים, אני סומך על גל ואנחנו מאורגנים בקטע הזה".

המאמן הוסיף: "עשינו אסיפה וראינו את כל פתיחת המחצית השנייה ושאיבדנו הרבה מאוד כדורים שטותיים שגרמו להפועל חיפה להיכנס למשחק. בפעם הבאה שנוביל נצטרך ללמוד מטעויות, כי פתיחת המשחק שלנו הייתה יוצאת מהכלל לאורך כל המחצית ומשהו קורה לנו בפתיחת המחצית השנייה, אנחנו לא מתעלמים מזה ויש הרבה מאוד דברים טובים מהמחצית הראשונה שאנחנו צריכים להביא למשחקים הבאים".

אבוקסיס סיכם: "אני חושב שבמשחקים האחרונים אנחנו משחקים הרבה יותר טוב מפתיחת העונה, אנחנו כובשים שערים ואנחנו גם די יציבים במשחק ההגנה שלנו. השערים שאנחנו מקבלים זה פנדלים וקרנות שאנחנו קצת מאבדים ריכוז וגם את זה צריך לדעת לתקן כי זה חלק ממשחק ההגנה של כולם. אנחנו מייצרים הרבה מאוד מצבים במשחקים שלנו ואנחנו צריכים להיות יותר תכליתיים מול השער כי אנחנו החמצנו המון גם נגד מכבי פתח תקווה וגם נגד הפועל חיפה במקום לגמור את המשחק. צריך לייצר מצבים, צריך לייצר מצבים ולהיות יותר מרוכזים במשחק ההגנה".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW