כדורגל ישראליליגת העל

אמיר ברקוביץ': "בטוחים שנמצא את האיזון", וגם: הרכש בינואר

כובש שער השוויון ב-1:1 של בית''ר ירושלים מול בני סכנין: ''בטוחים שנדע לקחת את בית''ר למקום שהיא ראויה לו''. בית"ר תנסה לצרף בלם זר ושחקן התקפה, כאשר קיימת אפשרות שיצורף שחקן שיחזק את מרכז השדה

בית"ר ירושלים אמנם הצליחה להימנע אמש (שבת) מהפסד עם 1:1 דרמטי מול בני סכנין באצטדיון טדי, אך במועדון מבינים שהסגל הנוכחי עמוס בבעיות ומתכוונים לעשות מספר שינויים בחלון ההעברות של ינואר. ההחלטה בבית"ר היא להחתים בקבוצה בלם זר ועוד שחקן התקפה, כאשר נבחנת גם האפשרות לצרף עוד שחקן משמעותי למרכז המגרש. במקביל, שחקנים שלא מציגים יכולת מספיק טובה ישוחררו.

מאמן בית"ר ירושלים, יוסי אבוקסיס (ליאת אבשלומי)

המאמן יוסי אבוקסיס נשאל במסיבת העיתונאים על היכולת של הקבוצה בתקופה האחרונה: "אני מסכים איתך שאנחנו לא נראים טוב. אנחנו מנסים למצוא את ההרכב הטוב ביותר ועושים שינויים. אנחנו לא בכושר משחק טוב. אנחנו רוצים אבל לא מצליחים לייצר דברים שדווקא באימונים ראיתי מהשחקנים. אנחנו נותנים מתנות ליריב, יש לנו הרבה איבודים שטותיים וקריטיים באזור הרחבה. אני מאוד מאוכזב מזה. מצד שני, הצלחנו לחזור למשחק עם הרבה באלגן שעשיתי במשחק עם החילופים. זה היה משחק מאוד משמעותי מבחינת נקודות".

אבוקסיס נשאל גם לגבי רוי ששון שרשם מספר הצלות יפות במחצית הראשונה: "אני לא מופתע ממנו כי אני רואה אותו באימונים בשנתיים שאני פה. זה שהוא צעיר ושהחלטתי ללכת עליו כשוער שני זה סימן שאני מאמין בו. זאת נקודת אור מבחינתי. השחקנים רוצים מאוד. זה הדבר שאני לוקח מהמשחק – לא ויתרנו עד השנייה האחרונה. עם כל החילופים שעשיתי, שחקנים ניסו ורצו וגם אחרי שער השוויון עוד ניסינו לנצח את המשחק. עם זה נמשיך קדימה".

אמיר ברקוביץ' חוגג (ליאת אבשלומי)

כובש שער השוויון אמיר ברקוביץ' אמר: "אני תמיד מנסה לתת את ה-100 אחוז שלי וכל שחקן כדורגל רוצה להיות בהרכב אבל בסופו של דבר זה החלטה של המאמן. אני את ה-100 אחוז נותן גם באימונים וגם אם אני נכנס כמחליף. היום נכנסתי והייתה לי זכות להבקיע שער. מה לא עובד? הליגה כאן נעצרה לחודשיים. היה לנו קשה לחזור לאימונים אחרי הפסקה כזאת ואחרי זה למשחקים. אנחנו עדיין לא בכושר משחק. הליגה היא ארוכה ויש לנו עוד עומס של משחקים לפנינו. אנחנו בטוחים שאנחנו נמצא את האיזון בקבוצה ונדע לקחת את בית"ר למקום שהיא ראויה לו".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button