במגרש הפוליטי

אמה של נועה ארגמני: "רוצה לראות אותה לפני שאני הולכת"

במרוץ נגד הזמן מול מחלת הסרטן שאיתה מתמודדת האם ליאורה, מנסים בני המשפחה של נועה לעשות הכל כדי שהאם והבת יספיקו להתאחד, נפגשים עם בכירים ודיפלומטים כדי להפעיל כמה שיותר לחץ לפעול לשחרורה

לפני כשבוע פורסם סרטון קורע לב ובו ליאורה ארגמני, אימה של נועה בת ה-26 שבילתה בפסטיבל המוזיקה "נובה" ונחטפה לעזה ב-7 באוקטובר, פונה בדמעות ומבקשת מהתקשורת לשתף את הדברים על מנת להפעיל לחץ לשחרורה של נועה, רגע לפני שזה יהיה מאוחר מדי עבורה, מכיוון שהיא מתמודדת בימים אלה עם מחלת הסרטן ועוברת הקרנות. הערב (שלישי) התקיים אירוע צדקה, שמאורגן על ידי עמותת סין וישראל לקידום ויחסים לצדקה מעבר לים, ובו השתתף בין היתר שר החוץ אלי כהן.

ליאורה ונועה ארגמני (צילום פרטי)

נועה, בתם היחידה של ליאורה ויעקב ארגמני, נמצאת כבר 60 ימים בשבי חמאס. היא הפכה לאחד הסמלים לאכזריות המפלצתית של מחבלי החמאס בטבח ב-7 באוקטובר, לאחר שסרטון המתעד את נפילתה בשבי יחד עם בן זוגה אבינתן הפך ויראלי. בסרטון נועה נראית נלקחת בכוח על אופנוע כשהיא מתייפחת וזועקת, בעוד אבינתן אור מובל בגסות על ידי המחבלים. לפי הדיווחים, בני הזוג, שבילו כאמור במסיבה ברעים לפני הטבח, התחבאו ממחבלי החמאס במשך שעות, דיווחו על מיקומם וסימסו לעזרה, אך זו לא הגיעה – עד שהתגלו על ידי המחבלים הארורים. האירוע המיוחד היום נעשה בקריאה לשחרורה המהיר של נועה ושל כל שאר החטופים.

מהעמותה נמסר בין היתר: "הגב’ ליאורה ארגמני עלתה לישראל מסין לפני שנים רבות ותמיד אהבה את הארץ ואת מולדתה, היא אף לקחה את בתה נועה לסין כדי לבקר ולהכיר את משפחתה. נועה הוקסמה מסין ומהתרבות הסינית. חברי העמותה ביקרה את הגב' ליאורה ארגמני שמתמודדת עם סרטן קטלני וימיה קצובים, תקוותיה הן שממשלת ישראל, ממשלת מולדתה בסין, וכל מגזרי החברה יגיעו על בסיס הומניטרי כדי לעזור לנועה ולתת לה את ההזדמנות לראות את בתה האהובה היחידה. היא תהיה אסירת תודה".

השר אלי כהן עם ראשי העמותה ובעלי המסעדה (יח"צ)

עוד נמסר מעמותת סין וישראל לקידום ויחסים לצדקה מעבר לים: "צדקה היא פעילות חברתית מלאת רצון טוב, המייצגת אהבה ותמיכה לנזקקים בחברה, והיא הקרבה אידיאולוגית שלא מנסה להשיג רווח חומרי או כספי. זוהי מטרה מכובדת ואצילית, ואנו מצפים לקדם את התרבות רוחנית ואת אחדות החברה דרך פעילות זו. כאשר אדם נמצא בצרות, יחד עימו ישתלבו כל החברה וכל האנושות, להושיט את יד הידידות ולעבוד יחד. אנו קוראים בכנות להצלת מהרה של נועה ושל כלל החטופים ולהחזירם הביתה. בואו נפעל יחד למען מטרה הומניטרית זו, כדי שניתן להפיץ אהבה וחמימות לכל פינה במצוקה. אנו מודים לכולכם".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW