כדורגל ישראליליגת העל

"אם ענאן חלאיילי לא יחלוק ברווחים, נשבור לו את הרגליים"

כשלושה שבועות אחרי שנודע על עצורים בעקבות ניסיון סחיטת דמי חסות משחקן מכבי חיפה לשעבר, ב''חדשות 12'' פרסמו חלק מתוך עדותו של הכוכב שבקרוב יעבור רשמית לבלגיה: ''לא מסוכסך עם אף אחד''

בית המשפט האריך היום (חמישי) את מעצרם של חמישה חברי כנופיית פשע, שחשודים בסחיטה באיומים. מהחקירה עלה כי בתקופה האחרונה ניהלו טרור פלילי, שניים מהם מהכלא, נגד עשרות אנשי עסקים מחיפה – כך פרסם ברהנו טגניה ב-N12.

לפי הדיווח, מדובר בפרשת סחיטה של מאות אלפי ש"ח. תחילה, כך לפי החשד, הכנופיה התקשרה לבעל העסק ובקשה להיפגש איתו. במעמד הפגישה, דרשו ממנו כסף – וכשלא נענה הציתו את העסק שלו וכך סחטו כספים. כך למשל, החליטו לסחוט את ענאן חלאיילי לאחר הפרסום על מעברו המתוקשר ממכבי חיפה לקבוצה בלגית תמורת 7.5 מיליון יורו – כך לפי החשד.

ענאן חלאיילי עם הכדור (ישי נאמן)

עוד דווח כי שיחה בין חברי הכנופיה יורטה בידי המשטרה ובה התכנון לסחוט את שחקן נבחרת ישראל. "הוא (חלאיילי) מרוויח הרבה כסף לחודש", אמר אחד מהם. "נכון-נכון", משיב השני. "אם מרוויח כל-כך הרבה כסף גם אנחנו נרוויח. הגיע הזמן. העוגה צריכה להתחלק. אם לא יתחלק נשבור לו את הרגליים".

כמו כן דווח כי בעדות שנתן במשטרה אמר חלאיילי: "זרקו רימון ברחוב שלנו. אני לא יודע אם זה היה מכוון אלינו או למישהו אחר ברחוב. אני לא חושד באיש. כי מעולם לא הייתי מסוכסך עם אף אחד. אף אחד גם לא פנה אלי ישירות". מיד לאחר זריקת רימון כתבו חברי הכנופיה למגדי, אביו של חליאלי: "תכין את המיליון הראשון".

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW