כדורגל ישראליליגת העל

"אם לא ישלמו את סעיף השחרור, שועה ימשיך בבית"ר ירושלים"

המנהל המקצועי של בית''ר ירושלים, אלמוג כהן, בראיון ל''רדיו ירושלים'': ''הוא רוצה להתקדם. מיגל סילבה ומירון ג'ורג' יישארו. יהיו הרבה עזיבות והחתמות. אנחנו רוצים שחקנים דומיננטיים עם חשיבה התקפית''

איזו עונה הפכפכה עברה בית"ר ירושלים – כזאת שהתחילה עם משחקים באירופה, המשיכה עם מאבקי ירידה ופרידה קשה מיוסי אבוקסיס, ולבסוף הסתיימה בהישארות בליגה כולל 1:5 מדהים על הפועל תל אביב בדרך שהוביל לפיטוריו של אבוקסיס מהאדומים. רגע לפני המשחק האחרון של הצהובים שחורים, דיבר היום (שישי) המנהל המקצועי אלמוג כהן ב"רדיו ירושלים" על המטרות הבאות וגם איך ייראה הסגל בעונה הבאה.

כהן הצהיר לגבי חלוץ ושוער הקוצה: "מיירון ג'ורג' ומיגל סילבה ימשיכו בבית"ר בעונה הבאה, נשארו פרטים אחרונים לסגור. סילבה לא דיבר איתי על חשש או לחץ מהמשפחה". על ירדן שועה אמר: "אם לא יהיה מי שישלם את הסעיף שלו, הוא יישאר. אם הוא ילך, אני מאמין שנביא מחליף לא פחות טוב – ככה אני מאמין בהתנהלות בסיטואציות האלה. אנחנו רוצים רוטציה חזקה עם מחליף טוב בכל עמדה".

המנהל המקצועי של מכבי נתניה, אלמוג כהן (אסף הופמן)

על הסגל של הקבוצה מהבירה, אמר כהן: "תהיה מיני-מהפכה, הרבה שחקנים עוזבים ונצרף הרבה שחקנים. המטרה היא לשנות את הקבוצה עם שחקנים שקצב המשחק, הלחץ והחשיבה שלהם מאוד התקפית. אנחנו רוצים שחקנים שטובים מאוד עם הכדור, כדי לשלוט ולהיות דומיננטיים".

על התבוסה 3:0 בדרבי להפועל ירושלים: "הגישה הייתה לא טובה, אבל שלטנו במחצית הראשונה, יותר תקפנו וניסינו. הייתה אסיפה קשה מאוד ואמרנו שאנחנו לא מקבלים משחק כזה בשום צורה. באנו למשחק כאילו זה משחק אימון. ברור שאנחנו לא מקבלים את זה, אבל צריך לזכור שהיינו במקום מאוד נמוך אחרי ההפסד לסכנין והצלחנו לשנות את זה. קשה לנו לשחרר את הפיק שהגענו אליו מול הפועל ת"א".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW