כדורגל ישראליליגת העל

אלעד מדמון נמכר למכבי תל אביב, רז שלמה נחת וצפוי לחתום

הפועל חדרה אישרה שהחלוץ בן ה-19 נמכר תמורת 1.6 מיליון יורו עבור 80 אחוז מכרטיסו ויחזור בהשאלה לחדרה עד לסיום העונה. הבלם נרכש מלובן הבלגית תמורת 1.2 מיליון יורו וצפוי להספיק להירשם בזמן לקונפרנס ליג

מכבי תל אביב בדרך להשלמה של רכש כפול. הפועל חדרה הודיעה בצהריים (שישי) שאלעד מדמון נמכר לצהובים תמורת 1.6 מיליון יורו עבור 80 אחוזים מכרטיסו, בתוספת לבונוסים עתידיים של כ-400 אלף יורו על הישגים של מכבי תל אביב. החלוץ בן ה-19 יצטרף לסגל של הצהובים בסיום העונה בחוזה לחמש שנים, כאשר היום הוא נעדר מאימון חדרה לצורך השלמת הבדיקות הרפואיות והוא יחזור לקבוצה של חיים סילבס כמושאל. הוא כבש עונה 8 שערים מתוך ה-12 שכבשה חדרה כולה ונחשב ללא ספק לפריצת העונה.

בעונה הבאה ביחד? עדן קארצב מול אלעד מדמון (יש נאמן)

הבעלים של חדרה יקיר שוורץ כתב בפוסט ברשתות החברתיות, שנמחק בהמשך: "אוהדים יקרים, ראשית ברצוני לעדכן אתכם על פרטי העסקה שנחתמה בשעה טובה עם מכבי תל אביב. אלעד מדמון נמכר בסכום שיא שהפועל חדרה לא ידעה, בסך של 1.6 מיליון אירו ובונוסים עתידיים עד סכום נוסף של 400 אלף אירו שכוללים השתתפות השחקנים זכייה בתארים וההעפלה למפעלים באירופה. למועדון נשארו עשרים אחוז בכרטיס ממכירה עתידית ברוטו. נושא זה חשוב מאין כמותו גם בגודל העסקה גם בתדמית ומעל הכל שם את המועדון בקדמת הבמה בשוק ההעברות הנוכחי. אלעד נשאר בהפועל חדרה עד תום העונה הנוכחית שזה היה תנאי סף שלנו לתחילת המגעים. ברצוני לפזר עננה וחרושת שמועות בלתי נסבלת על אחוזים כאלה ואחרים לאדם כזה או אחר בעסקה . אף גורם במועדון לא מחזיק באחוזים לא מקורב ולא מחוצה לו, העסקה נטו של המועדון".

שוורץ הוסיף: "לאורך כל הדרך בהתנהלות אל מול המועדונים היה ברור לכולם שמעבר לעסקה של המועדון צריך לשאוף להבטיח את עתידו המקצועי והכלכלי של אלעד  שבחר להישאר במועדון לאורך כל השנים גם כשלא היה תחת חוזה. ברצוני להודות לגיא מדמון ואלעד על האמון לאורך כל השנים והאמונה שנעשה הכל לדאוג לכלל הצדדים. ברצוני לשתף שלאלעד לא היה חוזה בהפועל חדרה עד מרץ 2023 והדחיפה של רועי דניאל שהוא גם סוכנו ושלי עוד בטרם נכנסנו למועדון להשגת חוזה הבטיחה למעשה את העסקה שנרקמה היום. אני גאה באלעד שבהכרות של חמש שנים איתו ועם אביו הכרתי אנשים אמתיים נטולי אינטרס שהאמינו לאורך כל הדרך שהפועל חדרה זה המקום הנכון לאלעד. מכאן אני רוצה לברך את אלעד ויודע שהוא יעשה הכל לתרום להשגת היעד שלנו להבטיח עונה נוספת בליגת העל".

בשיניים: 1:2 ביתי קשה לישראל על אנדורה במוקדמות היורו
רז שלמה מול אנדורה (שאול גרינפלד)

בנוסף, הבלם רז שלמה נחת בישראל וצפוי לחתום על חוזה ל-3.5 שנים תמורת שכר של כ-330 אלף יורו לעונה. שלמה בן ה-24 נרכש ב-1.2 מיליון יורו מלובן הבלגית, אותו הסכום בדיוק שהבלגים שילמו בקיץ האחרון למכבי נתניה. בלם, שמשתייך לסגל נבחרת ישראל, שותף העונה ב-10 משחקים במדי לובן ואחרי חילופי המאמנים שהביאו לשם את אוסקר גארסיה, אקס מכבי תל אביב, שלמה קיבל קצת יותר דקות, אך עדיין לא באופן משמעותי. יש לו 756 דקות בכל המסגרות ושני שערים. הצהובים צפויים להספיק לרשום אותו בזמן כדי שיוכל לקחת חלק בשמינית גמר בקונפרנס ליג.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW