כדורגל ישראליליגת העל

אלמוג כהן אישר רשמית: "אעזוב את מכבי נתניה בסיום העונה"

המנהל המקצועי של היהלומים, שקיבל פניות ממכבי תל אביב ומבית''ר ירושלים, יסיים את עבודתו בתום העונה: ''שמח שאייל סגל מבין, מאמין שזה הדבר הנכון עבורי ועבור המועדון. יש לנו עוד מטרות להשיג העונה''

כשנתיים לאחר שמונה רשמית למנהל המקצועי של מכבי נתניה, אלמוג כהן הודיע הערב (שלישי) שהחליט לעזוב את המועדון בתום העונה. עד סוף החודש כהן יחליט האם לקבל את ההצעה להפוך למנהל המקצועי של מחלקת הנוער במכבי תל אביב או לבחור בתפקיד המנהל המקצועי של בית"ר ירושלים.

כהן אמר: "אוהדי מכבי נתניה היקרים, קיבלתי החלטה לסיים את תפקידי בקיץ הקרוב. כמו שאתם יודעים גדלתי בקבוצת הנוער, הגעתי לקבוצה הבוגרת והפכתי לקפטן. הייתי בגרמניה וחזרתי מאהבה למועדון. לפני חודש בשיחה כנה הודעתי לאייל סגל הבעלים על החלטתי, שמח מאוד שהבין את ההחלטה. אני בטוח שזה הדבר הכי נכון עבורי ועבור המועדון, בכל אופן אני רוצה להודות לאייל על היכרות רבת שנים, על זה שהחזיר אותי מגרמניה לתפקיד במועדון".

בעלי מכבי נתניה, אייל סגל (אסף הופמן)

כדורגלן העבר הוסיף: "רוצה להודות גם לניב גולדשטיין, המנכ"ל הקודם, על שותפות אמיתית ועל רצון לשנות הרבה דברים. הבאנו לפה סטנדרטים שעד היום נשמרים במועדון. רוצה להודות לגיל לב, טל שגב ואסף גביש, תודה גם לסשה פלדמן על שיתוף פעולה מצוין. מפה אני רוצה להגיד לכם קהל יקר שיש עוד הרבה מטרות העונה – גביע המדינה, שאנחנו יודעים כמה הוא חשוב לכם וכמה כוח אתם נותנים לשחקנים. רוצה להגיד לכם שאני אוהב אתכם ותודה על הכל".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button