כדורגל ישראליליגת העל

אלי לוי: "המשמעות ברורה לכולם, מרוכזים רק במטרות שלנו"

מאמן מ.ס אשדוד דיבר לקראת המשחק הערב (שני, 20:30) נגד בית''ר ירושלים בחוץ: ''אם אין אני לי מי לי, וכשאני לעצמי מה אני ואם לא עכשיו אימתי''. ההרכב לא צפוי להשתנות, כנעאן חזר לאימונים מלאים ואמור לקבל דקות

אחרי שהצליחה במחזור הקודם לנצח 0:1 את הפועל פתח תקווה ולעלות מעל הקו האדום, הניצחון של הפועל תל אביב החזיר את מ.ס. אשדוד בחזרה אל מתחת לקו. הערב (שני, 20:30), אשדוד תתארח אצל בית"ר ירושלים בידיעה שרק ניצחון יחזיר אותה אל מעל הקו האדום. מוחמד כנעאן, שכמעט לא משותף לאחרונה, התאמן היטב באימונים האחרונים והוא צפוי לקבל דקות מהספסל אחרי שבמשחק האחרון כלל לא שותף.

צפוי לקבל דקות. מוחמד כנעאן מול שואו (מוטי קדוש)

המאמן אלי לוי אמר לקראת המשחק היום באצטדיון טדי: "אנחנו מרוכזים במטרות שלנו. במסכת אבות פרק א' כתוב, 'אם אין אני לי מי לי, וכשאני לעצמי מה אני ואם לא עכשיו אימתי'. אני בטוח שהמשמעות ברורה לכולם, ובעיקר לצוות שלי, לי ולשחקנים שלי. אין הרבה מה להוסיף מעבר". לוי, שביקש מהשחקנים להתנתק מכל הכותרות שרצו סביב המשחק ולהתרכז רק בהמשכיות אחרי הניצחון בשבוע שעבר, לא צפוי לשנות את ההרכב.

ההרכב המשוער: אריאל הרוש, רועי לוי, קלארק רוברטסון, עומרי בן הרוש, גיל כהן, מרטין אנדזי, ז'ורדן סבן, נועם מוצ'ה, ג'ורדן בוטאקה, רביד אברג'יל, אזקיאל הנטי.

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW