כדורגל ישראליליגה לאומית

אלירן עובד מבטיח: "אני נשאר, כואבים את אי השגת המטרה"

בעלי בני יהודה במסר לקהל אחרי שהקבוצה שוב לא הצליחה לעלות לליגת העל: ''זה ייגמר בע''ה עם עליית ליגה בעונה הבאה. נחזור חזקים יותר, חכמים יותר ורעבים יותר''. עתידו של אלירן עטר לא ברור, עשוי לפרוש

בני יהודה הביסה אתמול (שישי) 1:6 את הפועל אום אל פאחם, אבל לצערם הרב זה לא הספיק להשלמת המשימה. הניצחון 1:4 של עירוני טבריה על מכבי הרצליה, קבע כי הצפוניים ישחקו בעונה הבאה בליגת העל ואילו הזהובים ימשיכו עונה רביעית רצופה בליגה הלאומית. עתידו של כוכב הקבוצה אלירן עטר לא ברור והחלוץ בן ה-37, שכבש העונה 7 שערי ליגה, עשוי לפרוש ממשחק פעיל.

אלירן עטר בפעולה (דוברות בני יהודה)

הבעלים אלירן עובד העביר אמש מסר לקהל: "לא חשבתי שאצטרך לענות על השאלה הזאת, אבל אוהדי הקבוצה מציפים אותי בהודעות – אני נשאר בבני יהודה תל אביב. זהו לא הזמן לסיכומים, אך לא היום הפסדנו את העלייה, כולנו כרגע כואבים את אי השגת המטרה. בתור אוהד של בני יהודה אני שמח להוביל את המועדון הזה, גאה שהקהל חזר להיות מאוחד סביב המועדון, קהל שצבע בכתום שבוע אחר שבוע את המגרשים".

אוהדי בני יהודה (אסף הופמן)

עובד הוסיף: "החיבור של הקהל עם הקבוצה וההתרגשות שחזרה סביב המועדון זה הבסיס שלנו להצלחה, אנחנו נמשיך רק לחזק את מה שהתחלנו, וזה ייגמר בע"ה עם עליית ליגה בעונה הבאה. אנחנו נחזור חזקים יותר, חכמים יותר ורעבים יותר, כולם יודעים מה זה בני יהודה. בשורות טובות לכל עם ישראל ושנדע ימים טובים יותר".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW