אתלטיקהענפים אחרים

אליפות ישראל באתלטיקה: דאבל אישי לאפריפה, דורפמן וטמיר

היום השני של אליפות ישראל ה-87 באתלטיקה נערך הערב (שני).

בלסינג אפריפה (מכבי תל אביב) ואילנה דורפמן (הפועל חולון) השלימו דאבל, ואחרי שזכו אתמול בזהב ב-100 מטר, הוכתרו לאלופי ישראל גם ב-200 מטר. אפריפה עצר את השעון על 20.63 שניות, והוא כבר עם הפנים קדימה אל עבר אליפות העולם בבודפשט בסוף אוגוסט. דורפמן קבעה תוצאה של 24.21 שניות.

רומי טמיר (צילום: Maxim Dupliy)

רומי טמיר (מכבי תל אביב), השלימה גם היא דאבל ואחרי שזכתה בזהב אתמול בקפיצה המשולשת, היא הוכתרה הערב לאלופת ישראל בקפיצה לרוחק עם שיא אישי חדש של 6.24 מטר.

בקפיצה לגובה נשים קיבלנו קרב מעניין בין ורוניקה צ'יינוב (אתלטי הנגב) האלופה משנה שעברה לבין דניאל פרנקל (מכבי תל אביב), שחזרה להתחרות אחרי לידת בתה. צ'יינוב קטפה את הזהב ושמרה על התואר שלה עם 1.78 מטר.

נועה לוי ( מכבי ראשון לציון) הוכתרה בפעם השלישית (ושנה שנייה ברציפות) ב-400 מטר משוכות , כשעצרה את השעון על 59.06 שניות. אצל הגברים, עומרי שיף (לידר ירושלים) גם הגן על התואר שלו והוכתר שוב לאלוף ישראל, תוך כדי שהוא קובע שיא אישי חדש-50.77 שניות.

נועה לוי (צילום: Maxim Dupliy)

בקפיצה המשולשת לגברים, קיבלנו פייט אדיר בין גיא מרגלית (מכבי תל אביב) לבין גל סיני (מכבי ראשון לציון), כשבקפיצה האחרונה גיא מרגלית קבע תוצאה נהדרת של 15.69 מטרים , אך בשל רוח מעל המותר (+3.0) התוצאה לא תיחשב לשיא אישי.

סיון אוירבך (מכבי חיפה כרמל) השלימה דאבל, ואחרי שזכתה אתמול ב-1,500 מטר, היא הוכתרה לאלופת ישראל גם ב-800 מטר עם 2:08.35 דקות. אצל הגברים נדב הדס (אתלטי הנגב) הוכתר לאלוף ישראל עם 1:55.41 דקות. לב סקוריש (מכבי תל אביב) הוכתר לאלוף ישראל בקפיצה במוט שנה שנייה ברציפות עם 4.90 מטר.

עומר שיף (צילום: Maxim Dupliy)

יבגניה זבולוטני (מכבי ראשון לציון) הוכתרה לאלופת ישראל ביידוי פטיש עם 53.82 מטרים. מרגריטה בלוב (אתלטי הנגב) זכתה במדליית הזהב עם 57.87 מטרים, אך מכיוון שאינה מחזיקה באזרחות ישראלית היא לא יכולה לקבל את התואר אלופת ישראל. אצל הגברים, אדיר יהב (הפועל אתלטי אורן כפר סבא) קטף את הזהב עם 54.54 מטרים.

מנחם מענדל חן (מכבי ראשון לציון) הוכתר לאלוף ישראל בהדיפת כדור ברזל, פעם ראשונה בקריירה, עם 15.94 מטרים. מרגריטה דורוז'ון (אתלטי הנגב) הוכתרה לאלופת ישראל בהטלת כידון עם 49.70 מטרים.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button