ענפים אחריםענפים נוספים

אליפות העולם ב-470: ניתאי חסון ונועה לסרי עלו למקום השמיני

הצוות הישראלי עלה מהמקום ה-11 ביום השלישי לתחרות, שהיה בסימן היחלשות קלה של הרוחות וטעויות רבות של רבים מהצוותים, לשמיני. לחובתם של חסון ולסרי כרגע 42 נקודות, עשר נקודות מהמקום השלישי

אליפות העולם בשייט במפרשיות 470 נכנסה היום לשים השלישי בספרד, בסימן של החלשות קלה של הרוחות. הצוות הישראלי של ניתאי חסון ונועה לסרי הצליחו לשמור על יציבות מרשימה ביומיים הקודמים וחיכו לטעויות של הצוותים המובילים על מנת להכנס לעשיריה. הטעויות אכן הגיעו אצל רוב המובילים, כולל אצל הצוות הישראלי.

השיוט הראשון נפתח עם זינוק חלש של חסון ולסרי, שלא הצליח להדביק את המובילים וסיים במקום 30. השיוט השני נפתח גם הוא עם זינוק חלש, אך הפעם הצליחו הישראלים לצמצם את המרחק וסיימו במקום התשיעי. בשייט רשאים הצוותים לזרוק את התוצאה הגרועה ביותר בשיוטים, כך שהשיוט הראשון של הצוות הישראלי לא נזקף לחובתם, אך כעת הם נמצאים במצב בו הם נדרשים להמשך תחרות יציב.

צוותים רבים בעשירייה הראשונה לא הצליחו לבצע את ההתאמות הנדרשות לרמה הגבוהה בבית הזהב ורבים מהם כשלו לפחות בשיוט אחד, מה שאיפשר לחסון ולסרי לעלות מהמקום ה 11 אתמול למקום השמיני הכללי היום. כרגע לחובתם 42 נקודות, נקודה אחת יותר מלצוות שבמקום החמישי ועשר נקודות בלבד מהמקום השלישי.

מחר ומחרתיים ימשיכו שיוטי בית הזהב וביום ראשון יערך שיוט המדליות, אליו יעלו עשרת הצוותים המובילים בלבד.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button