ענפים אחריםשחייה

אליפות אירופה: שלוש מדליות לנבחרת השחייה הפראלימפית

השחיינים הישראלים הרשימו בגדול באליפות שיצאה לדרך בפורטוגל: עמי דדאון זכה במדליית הזהב ב-50 מטר חזה עם זמן של 49.47 שניות. ורוניקה גירנקו עם הכסף, מארק מליאר סיים במקום השלישי עם הארדהשחיינים הישראלים הרשימו בגדול באליפות שיצאה לדרך בפורטוגל: עמי דדאון זכה במדליית הזהב ב-50 מטר חזה עם זמן של 49.47 שניות. ורוניקה גירנקו עם הכסף, מארק מליאר סיים במקום השלישי עם הארד

הצלחה לנבחרת השחייה הפראלימפית של ישראל באליפות אירופה שנפתחה אתמול (ראשון), עם שלוש מדליות בשלושה צבעים כבר ביום הראשון של האליפות. בתחרות היוקרתית, שתסתיים ב-27.4 ומתקיימת בפורטוגל, משתתפים 435 שחיינים.

מארק מליאר עם המדליה (צילום: אסנת פליס דואר)

עמי דדאון זכה במדליית זהב, לאחר שסיים את מקצה ה-50 מטר חזה בזמן של 49.47 שניות. ורוניקה גירנקו סיימה את מקצה ה-50 מטר חזה במקום השני בזמן של 1.19.56 דקות וזכתה במדליית כסף. מארק מליאר זכה במדליית הארד. מליאר, המתחרה סיים את מקצה 400 מטר חופשי בזמן של 4.32.76 דקות.

ורוניקה גירנקו עם המדליה (צילום: אסנת פליס דואר)

נבחרת השחיה הפראלימפית של ישראל מונה שבעה שחיינים, כולם חברי אילן חיפה, חניכיו של המאמן יעקב ביננסון: עמי דדאון, איאד שלבי, מארק מליאר, אריאל מליאר, יוליה גורדיצ'וק, ורוניקה גירנקו ורון וולפרט. נזכיר כי דדאון ושלבי כבר הבטיחו את מקומם במשחקים הפראלימפיים בפריס שיפתחו בחודש אוגוסט. בתום האליפות ייוודע מי יהיו שלושת השחיינים הנוספים שיקבלו את הכרטיס לפריס.

Back to top button
Isport

FREE
VIEW