ספורט אולימפיענפים אחריםענפים נוספים

אליפות אירופה: מדליית כסף לארטיום דולגופיאט בתרגיל הקרקע

המתעמל הישראלי והאלוף האולימפי בתרגיל הקרקע, התמודד בגמר אליפות אירופה וקיבל ציון של 14.833 אחרי ביצוע טוב מאוד, שהספיק לו למדליית כסף באיטליה. דולגופיאט: ''מקדיש את המדליה לחטופים בתקווה שיחזרו''

דולגופיאט, מתעמל מכבי תל אביב, התחרה היום (שישי) בגמר הקרקע בתחרות שמתקיימת ברימיני איטליה וקיבל ציון של 14.833 נקודות שכאמור הציב אותו במקום השני על הפודיום.

דולגופיאט, שקיבל את המדליה עם הדיסקית למען שחרור החטופים, אמר לאחר התחרות: "אני שמח שזכיתי במדליה, הרגשתי שעשיתי את הטוב ביותר שלי. נשארו עוד שלושה חודשים לאולימפיאדת פריס, אני מבטיח שאעבוד בכל הכוח כדי שאגיע הכי מוכן שאפשר. אני מקדיש את המדליה לחטופים בתקווה שיחזרו ולכל עם ישראל. עם ישראל ח".

זו הפעם הרביעית בה דולגופיאט זוכה בהישג זה בתחרות היבשתית (2018, 2019, 2023), לאחר שפעמיים הוכתר לאלוף אירופה (2020, 2022). לוק ווייטהאוס הבריטי, אלוף אירופה המכהן, זכה בזהב עם ציון של 14.866. מאוחר יותר, המתעמל איליה ליובימוב סיים במקום השמיני בגמר תרגיל סוס הסמוכות באליפות אירופה, עם 13.133 נקודות. עבור ליובימוב היה זה גמר אישי ראשון במכשיר באליפות אירופה.

את נבחרת הבוגרים מאמנים סרגיי וייסבורג ואנדריי גריבנוב; פיזיותרפיסט – אדם באדיר; שופטים – אילן גזית, יעקב לוי ושמואל קופנס; ראש משלחת – ורד עצמון.

Back to top button
Isport

FREE
VIEW