כדורסלכדורסל נשיםנבחרת ישראל

אליפות אירופה: הצגה לדהן סויץ, נבחרת העתודה נשים הפסידה

הפוורוורדית הישראלית התפוצצה עם 34 נקודות, אך היא החטיאה את הסל המכריע והכחולות-לבנות נכנעו 78:77 להונגריה בפתיחת אליפות אירופה בליטא. ליהי עוזרי הוסיפה 14 נקודות. מחר ב-18:00: סרביה מחכה

נבחרת העתודה נשים של ישראל הפסידה היום (שבת) 78:77 להונגריה עם סיום דרמטי במשחק שפתח את אליפות אירופה בליטא. דוריאן דהן סויץ הייתה מעל כולם עם 34 נקודות במשחק שיא.

רומי אלבז (אתר FIBA)

ישראל נקלעה לפיגור לאורך כל המחצית הראשונה, אבל נשארה במשחק בזכות משחק התקפה נהדר של דוריאן דהן סויץ שהייתה המוציאה העיקרית לפועל. דקות טובות של הילה קארש עזרו לה וגם ליהי עזורי עם 2 שלשות, אחת על הבאזר של המחצית הראשונה עזרו לישראל להישאר צמודה עם פיגור 38:37 בהפסקה.

המאמן טל נתן (אתר FIBA)

המשחק המשיך להיות צמוד גם במחצית השנייה ונקודות עונשין של דהן סויץ נתנו לישראל את היתרון הראשון במשחק, דקה לסיום הרבע השלישי שהסתיים ביתרון 59:63 לישראל. לאורך מרבית המחצית השנייה ישראל הייתה צריכה להסתדר בלי הרכזת הראשונה שלה תמר זינגר שנפגעה בשריר התאומים. ההונגריות עלו בחזרה ליתרון לקראת סיום המשחק, ליהי עזורי בשלשה צימקה עד נקודה אחת הפרש ולישראל היה כדור אחרון כדי לנצח את המשחק אבל דהן סויץ החטיאה מתחת הסל ובסיום 78:77 להונגריות.

קלעו לישראל: דוריאן דהן סויץ 34 (6 ריב'), ליהי עזורי 14, הילה קארש 9, תמר זינגר 8, הודיה קבדה 5, נגה אטינגר 3 (7 ריב', 6 אס'), רומי אלבז 2, מיקה ביתן 2.

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW