כדורגל ישראליליגת העל

אליניב ברדה מרוצה: "הפעם ידענו להביא את הנקודות בכוח"

מאמן הפועל ב''ש הוסיף אחרי הניצחון ה-10 ברציפות בכל המסגרות, 0:2 על בני סכנין: ''אנחנו חייבים לתקן את הסיבוב הראשון''. אלון תורג'מן: ''משחק של אופי, אני גאה''. דראפיץ' מתוסכל: ''היה קל מאוד לשרוק נגדנו''

אחרי שגברה על מכבי חיפה, הפועל באר שבע הייתה רחוקה מלהבריק הערב (שבת), אך שערים מאוחרים של הלדר לופס (90 בפנדל) ואלון תורג'מן (90+7) עשו את ההבדל עם 0:2 בחוץ על בני סכנין, במה שהיה עבורה הניצחון העשירי ברציפות בכל המסגרות והתשיעי הרצוף בליגה.

מאמן הפועל באר שבע אליניב ברדה אמר בסיום: "משחק מאוד קשה, עם איך שהתפתח, עם תנאי המגרש וההרחקה. אבל ידענו שאם לא ניקח היום שלוש נקודות, אז כאילו לא עשינו כלום עד עכשיו. השחקנים שמחים, מגיע להם, הם עבדו קשה. גם כשהיינו ב-10 שחקנים האמנו שנוכל לעשות את זה. לא היה הכדורגל הכי טוב, אבל במגרש כזה ותנאים כאלה צריך לדעת לקחת את הנקודות בכוח, ואני חושב שעשינו את זה. הטבלה? אני רק חושב על המשחק הבא. עברנו תקופה ארוכה עם שלושה משחקים בשבוע, ועכשיו יהיה לנו זמן להתכונן, ונהיה חייבים לתקן את הסיבוב הראשון הלא טוב שעשינו". על חלון ההעברות, בהשוואה למכבי תל אביב ומכבי חיפה: אנחנו יחד בהכל, ההנהלה, השחקנים ואני. נתמודד עם כל מה שאנחנו יכולים. נרצה דם חדש למאבקים בהמשך, כי הליגה עוד ארוכה ונצטרך לעזור לשחקנים שלנו".

החלוץ אלון תורג'מן, שגם סחט את הפנדל, הוסיף: "הקבוצה היתה במלון, בבוקר אשתי שלחה לי הודעה ב-5:40 'אני מרגישה לחץ מטורף'. לא ידעתי אם זה יקרה. ב-6:00 שלחה לי שהיא חייבת להיכנס לחדר לידה, ב-6:20 היא כבר ילדה. נסעתי לבית החולים, ראיתי את הקטנה, ואת אשתי, היא נתנה לי את ברכת הדרך לנסוע למשחק, בהתייעצות עם ברדה, ונסעתי לקבוצה. וזהו, יש מישהו למעלה שמסדר את הדברים. יותר מהכל אני שמח על הנקודות, משחק של אופי, בתנאים לא פשוטים, ואני גאה על הנקודות. אנחנו בכיוון חיובי וטוב, חושבים רק על המשחק הבא, אנחנו לא במעמד של הצהרות. שאפו לכל הצוות והשחקנים, הרצף הזה הוא לא משהו שעושים ברגל, אבל אנחנו חושבים רק על המשחק הבא".

מאמן בני סכנין, סלובודן דראפיץ' (ישי נאמן)

מאמן בני סכנין סלובודן דראפיץ' אמר: "בהחלט שאני מאוכזב. היה לנו משחק לא רע בכלל שלנו. הרגשנו שאנחנו יכולים לעשות את זה. חבל על האדום, חבל על הפנדל, חבל שאחרי הניצחון על נתניה לא צירפנו עוד ניצחון שהיה מקרב אותנו לפלייאוף העליון. זה חוסר ריכוז, חוסר ניסיון, לשמור במצבים נייחים, להיזהר מצהוב שני, אבל אין מה לעשות. נחכה שהפצועים יחזרו כדי להיות עם סגל מלא, ואנחנו עם הפנים קדימה. הצהוב השני, אני חושב שהייתה שריקה קלילה נגדנו. בפנדל אני יותר כועס על השמירה שלנו. המטרה לא הייתה להיות ב-6 הראשונות, בנינו את המטרה הזאת תוך כדי משחקים. אם יהיה לנו סגל יותר מלא נהיה קבוצה יותר טובה. אחרי מכבי תל אביב נהיה במשחקים של היריבות שמתמודדות על הפלייאוף העליון ונעשה את המקסימום".

החלוץ דור חוגי סיכם: "מה היה חסר? רק הגול. היינו שווים כל המשחק, והפסדנו. חייבים להוציא נקודות בבית, בחוץ, זה לא משנה. השנה אנחנו קצת מתקשים בבית, יש פה קבוצה שמשחקת כדורגל, בניגוד לשנים קודמות, כר הדשא לא נותן לנו לממש את זה, ולכן בחוץ אנחנו נראים יותר טוב מאשר בבית".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button