כדורגל ישראליליגת העל

אליניב ברדה מבהיר: "העתיד שלי? כשיהיה מה להודיע, נודיע"

מאמן הפועל ב''ש סירב להתייחס לעתידו: ''הייתה לי שיחה טובה עם ברקת, העתיד של המועדון חשוב יותר''. על מכבי ת''א בשבת: ''אנחנו רוצים לנעול את המקום השלישי''. אלון תורג'מן על על העונה הלא פשוטה שעוברת עליו: ''מצפה מעצמי ליותר''

הפועל באר שבע יכולה להבטיח את המקום השלישי בתום העונה ולהישאר קבוצת הבית הכי טובה בליגה, אבל לשם כך תצטרך לקלקל למכבי תל אביב את חגיגות האליפות בשבת בבלומפילד. המאמן אליניב ברדה דיבר היום (חמישי) במסיבת העיתונאים ואמר: "למכבי תל אביב יש את המטרה שלה, לנו יש את המטרות שלנו. אנחנו רוצים לצאת הופעה מכובדת וטובה ולהבטיח ולנעול את המקום השלישי, זו המטרה שלנו למשחק הקרוב".

שחקני הפועל ב"ש חוגגים (חיים בן דוד)

ברדה נשאל איך מביאים את המשחק בכושר הטוב ביותר לגמר הגביע, והשיב: "יש עוד שלושה משחקים, אנחנו צריכים להתרכז במשחק הקרוב והוא כרגע הכי חשוב, צריכים לשים ב'הולד' את שאר הדברים כי זה יפגע בנו, להיות מרוכזים רק במטרה הקרובה שלנו". על השחקנים הפצועים: "לגבי ארתור שושנאצ'ב ושי אליאס, הם לא כשירים למשחק הקרוב. דיינר קיניונס עדיין לא השלים אף אימון עם הקבוצה ככה שאין לי מה לחדש, בעניין של אנדרה פוקו אני מבין שיש עוד 2-3 בדיקות ואני מאמין שהוא יחזור להתאמן איתנו".

על עתידו במועדון מבירת הנגב, כאשר חוזהו מסתיים בסיום העונה, אמר המאמן: "העתיד שלי לא חשוב, מה שחשוב זה העתיד של הפועל באר שבע, כשיהיה מה להודיע או לחדש, נחדש. אני לא דן פה על העתיד שלי, הייתה לי שיחה טובה מאוד עם אלונה, כשיהיה מה להודיע, נודיע. אנחנו רוצים להיות קבוצת הבית הכי טובה, אבל אנחנו יודעים בלי קשר לזה שאנחנו מפשלים במשחקי החוץ ולא חוזרים עם תוצאות מספיק טובות כמו שאנחנו מצפים מעצמנו. אנחנו רוצים לנעול את המקום השלישי, זה הדבר הכי חשוב. שיחקנו במשך כל העונה את הכדורגל שלנו, ככה אנחנו משתדלים לשחק בכל מגרש, לפעמים זה הולך יותר טוב ולפעמים פחות, מקווה שזה יילך יותר טוב בשבת".

אלון תורג'מן בפעולה (אליאב אוזן)

חלוץ הקבוצה, אלון תורג'מן, אמר: "אין הוקוס פוקוס בכדורגל, יש לנו שלושה משחקים לפני הגמר, כרגע המשחק הכי חשוב הוא מכבי תל אביב, אני מאמין שנציג יכולת טובה כדי להגיע לגמר בכושר הכי טוב. זה הזמן הכי טוב בשבילנו להשתפר ולעבוד על עצמנו יותר. מבחינה אישית, זה לא המספרים שאני רגיל לתת, אני יודע שאני מצפה מעצמי ליותר וגם פתחתי את העונה יחסית טוב, אחרי זה הגיעה עוד איזה פציעה שהפריעה לי, לא מה שציפיתי, אבל אני מספיק מנוסה ומספיק יודע שפציעות זה חלק מהכדורגל".

תורג'מן סיכם את התחושות: "אני בטוח בעצמי ויודע מה אני שווה, אני יודע שאני אתרום עוד הרבה להפועל באר שבע. ההסתגלות שלי בבאר שבע הייתה מדהימה, עזרו לי מאוד גם עם הלידה של אשתי. לגבי משחקי החוץ – אני חושב שאנחנו צריכים להציג כדורגל יותר טוב, אבל אין משהו ספציפי שאני יכול לשים את האצבע עליו. נעשה הכל כדי לנצח את מכבי תל אביב".

כתבות קשורות

Back to top button