ספורט אמריקאיענפים אחריםענפים נוספים

אלוף העולם עומד לצד ישראל: פלויד מייוות'ר הגיע לביקור תמיכה

לאחר שבתחילת המלחמה שלח את מטוסו עמוס בציוד הומניטרי, המתאגרף הגיע לביקור תמיכה באיחוד הצלה: ''פעילות מדהימה, הלוואי בכל העולם יאמצו זאת''. אלי ביר: ''הוא ידיד אמיתי של איחוד הצלה ושל עם ישראל''

מיד עם פרוץ מלחמת חרבות ברזל, אלוף העולם באגרוף ואחד האנשים המפורסמים בעולם, פלויד מייוות'ר, היה בין הראשונים לתמוך ולהתגייס למען מדינת ישראל בכל הכוח. לאחר ששלח את מטוסו הפרטי עמוס בציוד ובכל טוב היישר לארץ עבור הפצועים, כעת הוא מגיע לבקר, לראות ולתמוך מקרוב.

כאמור, את ביקורו בישראל החליט לפתוח במטה הארצי של ארגון המתנדבים הלאומי איחוד הצלה בירושלים. את פניו קיבלו בהגעתו נשיא ומייסד הארגון אלי ביר והמנכ״ל אלי פולק. פלויד מייוות'ר התרגש מאוד, כאשר השניים הפגישו בינו לבין מתנדבים אמיצים ומסורים.

פלויד מייוות'ר עם מתנדבי ארגון איחוד הצלה (תקשורת איחוד הצלה)

רגע מרגש נוסף נרשם, כאשר פלויד מייוות'ר כיבה את הנרות שדלקו על עוגת יום הולדת ענקית, שהוכנה על ידי מתנדבי הארגון לציון יום הולדתו ה – 36 של המתנדב המסור דולב יהוד, שיצא להציל חיים בשבעה לאוקטובר במסגרת התנדבותו כחובש באיחוד הצלה ונחטף על ידי המחבלים. ״אני יודע מה זה להיות אבא, אני מעריץ גדול של אבי היקר ואני מתפלל יום יום שיבוא השלום ולחזרתו של דולב לילדיו היקרים". אמר פלויד.

פלויד מייוות'ר ביקר במוקד החירום של הארגון וקיבל סקירה מקיפה מסמנכ״ל המבצעים דובי מייזל על כלל הפעילות מצילת החיים אותה מבצעים כ – 7,000 מתנדבי איחוד הצלה, יהודים וערבים ברחבי הארץ בשגרה בכלל ומה – 7.10 בפרט והציג לו תיעודים דרמטיים ממצלמות האמבולנסים של הארגון, איתם הצילו המתנדבים חיים בדרום הארץ ובישובי העוטף בשבעה באוקטובר.

פלויד מייוות'ר עם מתנדבי ארגון איחוד הצלה (תקשורת איחוד הצלה)

כמו כן, קיבל פלויד סקירה מבצעית מקיפה על יחידת האופנולנסים (אופנועי חירום) של הארגון, המהווים את חוד החנית של הפעילות מצילת החיים באיחוד הצלה.

אלי ביר, נשיא ומייסד איחוד הצלה: ״היה לנו הכבוד לארח היום את פלויד מייוות'ר, האיש המדהים הזה, ידיד אמיתי של איחוד הצלה ושל עם ישראל, שהגיע לארץ במיוחד כדי לחבק ולהביע תמיכה וסולידריות. הוא פינה מזמנו ובא לראות את הפעילות המסורה ויוצאת הדופן של אלפי המתנדבים שלנו בזמני שגרה וחירום. זהו כבוד גדול עבורנו ואנו אסירי תודה על תרומתו הנדיבה שתסייע רבות בהצלת חיי אדם ועל תמיכתו החזקה בארגון ובמדינת ישראל".

אלי פולק, מנכ״ל איחוד הצלה: ״שמחתי להעניק לפלויד את מגן "הצלת החיים" שהונחת באמצעות רחפן של יחידת הרחפנים אשר במצבי חירום יש לה היכולת להנחית ציוד רפואי מציל חיים באזורים אשר הגישה אליהם מורכבת. אני מודה לפלויד על התמיכה הגדולה באיחוד הצלה בפרט ובעם ישראל בכלל".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button