כדורגל ישראליליגה לאומיתליגת על לנוער

אלון מזרחי ואיציק עזוז הצטרפו למחלקת הנוער של בני יהודה

שני שחקני העבר המזוהים עם המועדון מהלאומית יהיו אחראיים על אימוני הגנה והתקפה של כל קבוצות המחלקה. המנכ''ל ערן סאסי: ''בחרנו אנשי מקצוע מהטובים ביותר שילמדו את הדור הצעיר דרך וערכים''

בני יהודה הודיעה היום (שישי) על הצטרפותם של אגדות המועדון, אלון מזרחי ואיציק עזוז, לצוות המקצועי של מחלקת הנוער. מהמועדון נמסר: "בימים קשים אלו, בהם הצבא נלחם על קיומנו ושומר על ביטחוננו, הערכים החברתיים שלנו כמועדון משתקפים, אנו רוצים להנחיל לדור הצעיר דרך, שאיפה למצוינות, ולמידה על יסודות הכדורגל מהטובים ביותר שדרכו במועדון שלנו".

איציק עזוז (באדיבות בני יהודה)

עוד נמסר: "כחלק מתפקידם, אלון ואיציק יעבירו אימוני העשרה לשחקני מחלקת הנוער החל מהחטיבה הצעירה, במטרה לקדם את שחקני המחלקה הן בפן המקצועי והן בפן הערכי. איציק עזוז, שחקן הגנה וקפטן הקבוצה בעבר יהיה אחראי על אימוני הגנה בכל קבוצות המחלקה, יבנה תכניות אימונים, יעביר אימונים, ידריך שחקנים במחלקה. אלון מזרחי, חלוץ נבחרת ישראל ובני יהודה תל אביב יהיה בדומה לאיציק, אך אחראי על נושא ההתקפה, אימוני חלוצים וכו'. השניים יעבדו בשיתוף פעולה מלא עם המנהלים המקצועיים של המחלקה; תמיר בן עמי, סהר מזרחי וחיים חיו בכדי לשפר את השחקנים".

אלון מזרחי (באדיבות בני יהודה)

מנכ"ל מחלקת הנוער, ערן סאסי: ,מדינת ישראל עוברת תקופה לא פשוטה, ההתעסקות בכדורגל הופכת שולית, בחרנו אנשי מקצוע מהטובים ביותר, שזורם בהם הוא כתום, שילמדו את הדור הצעיר דרך וערכים. אני יחד עם הנהלת המועדון רואים בפרויקט זה כבעל חשיבות עליונה כאשר המטרה היא להמשיך את בניית מחלקת נוער והפיכתה למובילה המעניקה כלים רבים להצלחה".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW