כדורגל ישראלינבחרת ישראל

אלון חזן: "עבדה וסולומון נלחמים, גם אם יבטלו להם את החוזים"

מאמן נבחרת ישראל בראיון ל'סקיי ניוז' באנגליה: ''הם נלחמים למען האמת ולא אכפת להם אם יבטלו להם את החוזה. חשוב לנו להסב גאווה למדינה. האסון שקרה לא קשור לפוליטיקה''. הערב: האימון הראשון והיחיד בסגל מלא

נבחרת ישראל תתארח מחר (ראשון, 21:45) אצל קוסובו, למשחק הראשון בסדרה של ארבעה משחקים בתוך תשעה ימים שיכריעו האם תעפיל ליורו 2024 דרך המוקדמות, או שתנסה לעשות זאת דרך ליגת האומות. הערב תקיים הנבחרת את האימון המסכם, שיהיה גם הראשון והיחיד שיתקיים בסגל מלא, כאשר את הנבחרת מלווה אבטחה כבדה במיוחד ועשרות רבות של אנשי ביטחון – מקומיים וישראלים.

מנור סולומון עם הכדור (שאול גרינפלד)

המאמן אלון חזן התראיין ל"סקיי ניוז" והתייחס לשניים מכוכבי הנבחרת, מנור סולומון וליאל עבדה, שמשחקים באי הבריטי ונעדרים מהסגל של הנבחרת הלאומית בשל פציעות. חזן אמר: "אנשים נלחמים בעזה, וגם שחקנים כמו מנור סולומון, ליאל עבדה ואחרים נלחמים בכל העולם כדי להראות את ההשקפה והאמת של ישראל ואת מה שקורה לנו. לא אכפת להם אם מישהו יסיים את החוזה איתם או משהו כזה, ואני גאה בהם, במנור, ליאל ובכל השחקנים, שגורמים גאווה לכל המדינה".

ליאל עבדה באימון הנבחרת (ההתאחדות לכדורגל)

חזן הוסיף: "בלי קשר לרצון להשתתף ביורו, זה חשוב לנו להסב גאווה למדינה ולהביא קצת שמחה שתשנה את האווירה. זה יותר חשוב מלהיות חלק מטורניר גדול. התאכזבתי שלא נרשמו דקות דומיה במדינות אחרות אחרי מתקפות הטרור, הדעה לא אמורה להשתנות בהתאם לאיזו מדינה שסובלת. האסון הזה, מה שקורה בישראל, לא קשור לפוליטיקה ולא קשור למי טוב ומי רע. קשה מאוד להתרכז בכדורגל כרגע, המדינה שלנו בנויה מאנשים שהמשיכו לשרוד במשך אלפי שנים, אנחנו מייצגים משהו הרבה יותר גדול מאשר כדורגל בישראל".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button