ספורט אולימפיענפים אחריםענפים נוספים

אכזבה: ניקול רובנוביץ' לא תתחרה במשחקים האולימפיים בפריס

מרימת המשקולות אינה מתאוששת משפעת קשה בה חלתה אחרי חזרתה מאליפות אירופה בפברואר, בה זכתה בכסף ובארד במשקל של 76 ק"ג. מאחר שזו ההזדמנות האחרונה להשגת הקריטריון, היא תיאלץ לוותר על פריס

מרימת המשקולות ניקול רובנוביץ' ממכבי תל אביב לא תתחרה מחר (ראשון) בתחרות גביע העולם בתאילנד, תחרות המבחן האחרונה להשגת הקריטריון למשחקים האולימפיים פריס 2024. רובנוביץ' אינה מתאוששת משפעת קשה בה חלתה אחרי חזרתה מאליפות אירופה בבולגריה שהיתה בפברואר, בה זכתה בשתי מדליות כסף ומדליית ארד בתחרות במשקל של 76 ק"ג.

ניקול רובנוביץ' עם המדליות (באדיבות מכבי ת"א)

איגוד הרמת המשקולות ביחד עם הצוות המקצועי של רובנוביץ' והיא החליטו לוותר על השתתפותה בתחרות. בכך נמוג החלום האולימפי של ניקול רובנוביץ' בפריס 2024 והיא הודתה: "אני מאוכזבת מאוד מהמצב. השפעת הקשה בה חליתי, פגעה בי מאד ואני לא מצליחה לחזור לכושר הטוב שהייתי בו באליפות אירופה. הדבר ראשון שאני רוצה לפני הכל הוא לחזור לקו הבריאות המלא שלי ולחזור ליכולת המקצועית הטובה שלי. בסופו של דבר, בראייה עתידית, אינני מוותרת על החלום האולימפי שלי וכולי תקווה שאצליח לממש אותו בקמפיין הבא בדרך ללוס אנג'לס 2028".

סיליה גולד (צילום: באדיבות מכבי תל אביב)

מי שכן תתחרה מחר בתחרות בתאילנד היא העולה החדשה סיליה גולד גם היא ממכבי תל אביב. עפ"י ההערכות המקצועיות אם תצליח להשיג בקרב 2 תוצאה של 235 קילוגרמים, סביר להניח שמשקל זה יבטיח לה את הכרטיס להשתתפותה במשחקים  האולימפיים פאריז 2024, בהם יתחרו 12 מרימות משקולות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW