ג'ודוענפים אחרים

אכזבה גדולה באליפות העולם: כל הג'ודאים הודחו בשלב מוקדם

אף לא אחד מהג'ודאים הישראלים שהתחרו ביום הראשון באבו דאבי לא הצליח לעבור את השלבים המוקדמים של אליפות העולם. מלכה הודחה בסיבוב הראשון, וולצ'ק וגפן פרימו בשני, ראשוני ושולמן בשלישי

אליפות העולם בג'ודו 2024 יצאה לדרך הבוקר (ראשון) באבו דאבי עם יום מאכזב במיוחד למשלחת הישראלית. כל המשתתפים בקטגוריות המשקל הנמוכות שהחלו היום, הודחו בזה אחר זה בשלבים מוקדמים יחסית.

תמר מלכה (עד 48 ק"ג) ביצעה מהלך לא חוקי כשנשענה על ראשה תוך ניסיון לבצע איפון תוך שסיכנה את עצמה, ונפסלה בעקבות זאת בקרב הראשון שלה על ידי שופטי התחרות. באותו משקל, שירה ראשוני ניצחה בסיבוב הראשון את קורבונובה מאוזבקיסטן בשלב ניקוד הזהב, בזכות ריתוק לאחר קרב עיקש. אחר כך גברה על אסמיטה דיי ההודית, אלא שלצערה המומנטום נקטע עם הפסד ליריבה ממונגוליה והדחה בסיבוב השלישי.

גפן פרימו (עד 52 ק"ג) החלה את אליפות העולם מהסיבוב השני בזכות דירוגה, שם הפסידה לטורו סולר הספרדייה שניצחה על ידי ריתוק. בקטגוריית משקל של עד 60 ק"ג בגברים: אריאל שולמן עלה אוטומטית לסיבוב השני ובו גבר על צ'ארון הקובני באיפון. בסיבוב השלישי נכנע לבלייב הרוסי. ים וולצ'ק ניצח יריב פורטוגלי בסיבוב הראשון, אבל בסיבוב השני נכנע למחיידזה שמייצג את צרפת, וסיים את דרכו בתחרות.

Back to top button
Isport

FREE
VIEW