כדורגל ישראליליגת העל

אירוע מרגש: עמותת "הגשמת חלום" התאמנה עם מכבי חיפה

אירוע מרגש התרחש באימון של הירוקים מהכרמל כאשר קרוב ל-50 משפחות לילדים בעלי מוגבלויות הגיעו להתאמן יחד עם שחקני הקבוצה בחוויה יוצאת דופן. איציק עובדיה: ''החיוך על פני הילדים שווה הכל''

מגשימים חלום בכפר גליםף היום (חמישי), הגיעו למתחם האימונים של הירוקים קרוב ל-50 משפחות לילדים בעלי מוגבלויות, שהן חלק מעמותת " הגשמת חלום", אשר איחדה כוחות יחדיו עם מועדון הכדורגל, מכבי חיפה, במטרה להגשים חלום לילדים אשר מעריצים את שחקני הקבוצה. הילדים צפו באימון, הצטלמו עם השחקנים ושוחחו עימם.

עמותת "הגשמת חלום" הוקמה בשנת 2013 במטרה להגשים חלומות לילדים עם צרכים מיוחדים ומחלות קשות, חזון העמותה הוא לתת לילדים את תחושת המסוגלות והביטחון לעשות ככל שיחלמו למרות ובזכות המגבלות שלהם, כדי לנסות להקל, לסייע ולשמח את הילדים ומשפחותיהם בשגרת חייהם המאתגרת והסבוכה. ילדי העמותה מתמודדים עם מחלות קשות ומסכנות חיים, ביניהם ALS , ניוון שרירים, סרטן, שיתוק מוחין, CP ועוד.

המפגש המרגש (דוברות מכבי חיפה)

מנהל עמותת "הגשמת חלום", חנינה סיידל, אמר לאתר הרשמי: "מכבי חיפה והגשמת חלום עובדים בשיתוף פעולה מספר שנים, כל פעם שאנחנו מגיעים לחיפה הילדים מתקבלים בכזה חום ואהבה מכל הקבוצה! אין מילים שיכולים לתאר מה חוויה כזו עושה לילד.ה, יש מגוון רחב של ילדים שמגיעים וזה נותן להם כח וכזו שמחה בלב בשגרת חייהם הרפואית".

מנכ"ל המועדון, איציק עובדיה: "עבור המועדון שלנו זו זכות והתרגשות גדולה להגשים חלום לילדים הנפלאים האלה. ילדים שמתמודדים עם מציאות לא פשוטה ובעיקר עם קשיים. החיוך על הפנים של הילדים שווה הכל ושמחנו לראות את החיוך הזה היום אצלנו בכפר גלים".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW