כדורגל ישראליליגת העל

איציק זוהר התנצל: "בושה וכאב גדול שלא ניתן להסביר במילים"

שחקן העבר התייחס באינסטגרם לסרטון התקיפה של בת זוגו: ''אין לי זכות להתלונן על התגובות הקשות, אלא לקבל אותן בהכנעה. מתנצל בפני כל אישה. גברים, אל תקחו דוגמה. אני מתנצל בפני כל אישה ואישה''

לאחר סרטון התקיפה הקשה שתיעד את כדורגלן העבר איציק זוהר תוקף את בת זוגו מיטל אדרי, זוהר פרסם היום (שישי) התנצלות בדף באינסטגרם שלו על התקרית שבעקבותיה הוגש נגדו כתב אישום בגין תקיפה ואיומים כשהוא תחת השפעת אלכוהול. התביעה, יש לציין, יכולה לדרוש מאסר בפועל.

זוהר אמר בסרטון שפורסם: "רגע לפני שבת אני מרגיש צורך עמוק מאוד להתנצל בפני כל אישה ואישה באשר היא. בפני כל אמא, כל בת וכל אחות. להתצנל בפני המשפחה שלי, בנותיי, ילדיי, בפני המשפחה של מיטל, אמא שלה, אבא שלה, אחיותיה, אחים שלה. ומעל הכל, להתנצל בפני מיטל וילדיה, שהיו לי לילדים. אני מתנצל על הסרטון המביש והמבייש שהמדינה ראתה בימים האחרונים, אני מרגיש בושה עמוקה, כאב וצער גדול מאוד שלא ניתן להסבירו במילים".

שחקן העבר הוסיף: "אני רואה את התגובות הקשות אבל אין לי זכות להתלונן עליהן אלא לקבל בהכנעה ובהבנה, הסרטון היה קשה לצפייה. אני מתנצל בפני כל מי שראה אותו. ולגברים, הסרטון שראיתם הוא הדבר האחרון שאתם צריכים לקחת ממנו דוגמה. שוב פעם, סליחה, מחילה, בצער, בבושה ובכאב גדול. מאחל שבת שלום, חג שמח ובשורות טובות".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW