כדורגל ישראליליגה לאומיתליגת העל

אין הסכמות בנוגע למתווה קיצוץ שכר השחקנים בכדורגל הישראלי

ראשי ההתאחדות לכדורגל, מנהלת הליגות וקבוצות ליגת העל והליגה הלאומית נפגשו בעקבות המלחמה עם בכירי ארגון השחקנים והשחקניות, שטוענים: ''ביקשנו נתונים לפני שנגבש החלטה, אבל לא קיבלנו אותם''

נציגי ארגון שחקני ושחקניות הכדורגל בישראל נפגשו עם יו"ר מנהלת הליגות ארז כלפון, יו"ר ההתאחדות לכדורגל שינו זוארץ ונציגי הקבוצות שהגיעו, אבי לוזון, ברק אברמוב ונציג הליגה הלאומית, משה דמאיו, בכל הנוגע לקיצוץ שכר השחקנים לאור תקופת המלחמה בה אנו מצויים, כהמשך ישיר לפגישה שהתקיימה ביום שני עם שר הספורט מיקי זוהר. בשלב זה עדיין אין הסכמה בין הצדדים בנוגע לגובה הקיצוץ, מספר החודשים והאם הכספים יוחזרו ואם יחזור קהל והצדדים ימשיכו להתדיין בנושא.

בכירי הספורט הישראלי (עודד קרני, לע"מ)

בהודעת ארגון השחקנים נכתב: "נציגי הארגון הגיעו לפגישה היום, כהמשך ישיר לפגישה שהתקיימה ביום שני עם שר הספורט מיקי זוהר. טרם הגעתנו לפגישה, ביקשנו לראות נתונים ודוחות כספיים של הקבוצות, על מנת לראות מתוך הרכיב של כל התקציב מה החלק שיפגע. אנו למודי ניסיון מתקופת הקורונה במצבים מסוג זה, ולכן ביקשנו לבדוק נתונים לפני שנגבש החלטה. לצערנו לא קיבלנו את הנתונים הללו ולכן לא היינו יכולים להגיע לשום סיכום".

היו"ר ארז כלפון (באדיבות מנהלת הליגות)

עוד נכתב: "חשוב לנו להבהיר: ביקשנו לעגן מו״מ על בסיס נתונים שנקבל. מכיוון שלא קיבלנו נתונים, לא היינו יכולים להגיע לשום סיכום. שחקני הכדורגל אותם אנו מייצגים, מבינים את המצב במדינה ומודעים לפגיעה הכלכלית בענף, אך לפני שנקבל החלטות עבורם, אנו רוצים לעבוד עם נתונים על מנת לעשות זאת בצורה מסודרת. האינטרס שלנו הוא שמירת התנאים של השחקנים ונמשיך לפעול על מנת להשיג מטרה זאת, תוך כדי התאמה לתקופה הלא פשוטה בה נמצאת המדינה שלנו".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button