כדורגל עולמימוקדמות המונדיאל

אין גבול לבושה: אופ"א הודיעה על דקת דומיה, פיפ"א גינתה

מוסר כפול: לאחר ההתעלמות המוחלטת מהטבח שביצע החמאס ביישובי העוטף, אופ''א הודיעה על דקת דומיה לזכרם שני אוהדי נבחרת שבדיה שנרצחו בפיגוע בבריסל. פיפ''א והפרמייר ליג גינו את ''מתקפת הטרור''

צביעות? מוסר כפול? אנטישמיות? חוסר בושה? תבחרו אתם את המילה המתאימה. אחרי התעלמות מוחלטת מהטבח שביצע ארגון הטרור חמאס ביישובי העוטף וה"גינויים" המבישים לאירועים, מסתבר שדם ישראלי שווה הרבה פחות מאשר כל דם אחר.

פחות מיממה אחרי שמחבל תומך דאעש רצח שני אוהדים של נבחרת שבדיה בפיגוע טרור בבריסל לפני המשחק מול בלגיה, אופ"א הודיעה על דקת דומיה, פיפ"א הורידה את דגל שבדיה לחצי התורן והנשיא ג'יאני אינפנטינו שעד עכשיו לא התבטא בפומבי לגבי הטבח בעוטף גינה בחריפות את הפיגוע בבריסל. אם זה לא מספיק, גם הפרמייר ליג המשיכה בעליבותה וסיפקה גינוי חדש משמעי לאירועים אחרי שכלל לא התייחסה לטבח של החמאס בהודעתה לגבי המלחמה בישראל.

מאופ"א נמסר שתהיה דקת דומיה: "רגע של שקט יישמר בכל משחקי המוקדמות של יורו 2024 הערב, לזכר שני הקורבנות של מתקפת הטרור אתמול בבריסל לקראת המשחק בין בלגיה לשבדיה". בהודעת הפרמייר ליג נכתב: "אנחנו עצובים מאוד מהאירועים הטרגיים בבריסל אמש. מחשבותינו והתנחומים עם החברים והמשפחות של שני האוהדים השבדים שאיבדו את חייהם וכל אלה שנפגעו". לטבח בעוטף אופ"א והפרמייר ליג טרם התייחסו.

נשיא פיפ"א אינפנטינו מסר: "אני המום וכואב מהמוות הטראגי של שני אוהדים שבדים ליד האצטדיון בבריסל. בשם פיפ"א וקהילת הכדורגל העולמית, אני שולח את תנחומיי למשפחות והחברים של הנרצחים. מחשבותינו עם האנשים בבלגיה ובשבדיה, ההתאחדויות ושחקני הנבחרות". כזכור, אחרי הטבח בעוטף, הוא הסתפק ב"הבעת תנחומים להתאחדות הישראלית והפלסטינית" במכתב ששלח ליו"ר ההתאחדות הישראלית שינו זוארץ.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button