ספורט אולימפיענפים אחרים

איילת זוסמן לקראת פריס: "שואפות להגיע הכי רחוק שאפשר"

איגוד ההתעמלות ערך אירוע השקת של העונה האולימפית של נבחרת התעמלות אמנותית במכון וינגייט. מתעמלות נבחרת ישראל, יחד עם דריה אטמנוב, ביצעו חלקים מהתרגילים אותם יבצעו במשחקים האולימפיים

איגוד ההתעמלות בישראל ערך היום (רביעי) אירוע השקת של העונה האולימפית של נבחרת התעמלות אמנותית במכון וינגייט. במהלך האירוע, ביצעו מתעמלות הנבחרת הקבוצתית והמתעמלת האישית דריה אטמנוב חלקים מהתרגילים אותם יבצעו במשחקים האולימפיים בפריס. האירוע התקיים כשבוע בדיוק לפני יציאת המשלחת האולימפית לתחרות הבינלאומית הראשונה לעונה במסגרת גביע העולם ביוון, שם יציגו לראשונה את התרגילים לעיני פאנל שופטות בינלאומי.

משלחת ישראל עם המאמנות (איגוד ההתעמלות)

האירוע התקיים במעמד צמרת איגוד ההתעמלות, הוועד האולימפי, משרד הספורט ומכון וינגייט וכמובן צוות הנבחרת: המתעמלת דריה אטמנוב (הפועל רמת אליהו ראשון לציון) ומתעמלות הנבחרת אופיר שחם (עירוני נתניה), הדר פרידמן (מכבי מקפ"ת פתח תקוה), דיאנה סברצוב, רומי פריצקי (מכבי תל אביב), שני בקנוב (מכבי חיפה). המאמנת הראשית בענף התעמלות אמנותית- איילת זוסמן, המאמנות- אלה סמופלוב ונטליה סטיפנובה, מנהלת הנבחרת- נטשה אסמולוב, עוזרות המאמנות- לינוי אשרם, אידה מיירין ואלונה קושבצקי, מורה לבלט- מריה גריבקובה, גלינה ברסקי, צוות רפואי- נטלי ברטלר, ד"ר לובה גליצקיה, רוני שחורי, אורית ישראל.

אידה מיירין, דריה אטמנוב, איילת זוסמן ולינוי אשרם (איגוד ההתעמלות)

המאמנת הראשית בענף התעמלות אמנותית, איילת זוסמן: "אנחנו נכנסות לעונה הקרובה בתחושה גדולה של גאווה לייצג את המדינה שלנו, במיוחד בתקופה הנוכחית. אנחנו מודעות לציפיות הגדולות שיש מאיתנו אחרי שנה פנומנלית שאותה סיימנו עם הנבחרת כאלופות עולם ודריה שסיימה עם מדליית הארד בקרב רב, ואנחנו נכונות לאתגרים שמחכים לנו בחודשים הקרובים כאשר השיא כמובן יגיע בחודש אוגוסט. בחודשים האחרונים עבדנו בכל הכוח כדי ליצור תרגילים שמייצגים אותנו ואת המורשת שלנו אבל גם נותנים כבוד למדינה המארחת- פריז. יש לנו צוות מדהים, צוות מנצח. אני בטוחה שיחד, נוכל להגשים חלומות".

דריה אטמנוב והמאמנת איילת זוסמן (איגוד ההתעמלות)

יו"ר האיגוד, אבי שגיא: "השנה האולימפית היא שנה מיוחדת. כל המאמצים של השנים האחרונות מתנקזים לרגע שיא ייחודי בחודש אוגוסט ובתקופה הזו במיוחד, אנחנו מרגישים גאווה עצומה לשלוח את הנבחרת, כשגרירות של כולנו. אנחנו באיגוד מובילים את העשייה במקצועיות ומתוך מטרה להניף את הדגל בכל זירה. אנחנו מאמינים בצוות המאמנות והמתעמלות המוכשרות של הנבחרת שייעשו את מה שהן יודעות בצורה הכי טובה ויספקו לנו הרבה רגעי גאווה בצבע כחול לבן, בדיוק כמו שעשו פעם אחר פעם בשנתיים האחרונות".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button