גביע המדינהכדורגל ישראלי

איילון חסום: המדריך המלא לאוהדים לקראת גמר גביע המדינה

נתיבי איילון ייחסמו לשני הכיוונים במחלף משה דיין - בדיוק בשעות שבהן יעשו האוהדים את דרכם לאצטדיון בלומפילד למפגש בין הפועל ב''ש למכבי פ''ת. המדריך המלא לאוהדים וגם: מי הפייבוריטית לזכייה בתואר?

גמר גביע המדינה ייערך הערב (חמישי, 20:30) בין הפועל באר שבע למכבי פתח תקווה באצטדיון בלומפילד, כאשר באותו יום נתיבי איילון ייסגרו מ-17:00 עד ל-19:00 למחר לכיוון הדרומי ומ-20:00 ל-19:00 במקרה של איילון צפון. 

פתיחת שערים:

החל מהשעה 18:30. הנכם/ן מתבקשים להקדים את הגעתכם לאצטדיון על מנת למנוע דוחק בכניסות. יציעים 4,5 הינם ללא אכיפת מקומות. כמו כן, ביציעים אלו יתבצעו בדיקות עם מגנומטר בכניסה. בכל שאר היציעים – יש לשבת לפי המיקום הכרטיס. שימו לב! יתבצע בידוק קפדני של סדרנים על כרטיסים מוזלים בכניסות (נוער/חיילים/סטודנטים/נשים/אזרחים ותיקים). חל איסור על הכנסת בקבוקים, הכנסת אלכוהול, שתייה בפחיות, בבקבוקי פלסטיק ובבקבוקי זכוכית לאצטדיון. העישון מותר במקומות המיועדים לכך בלבד.

התפאורה של אוהדי הפועל ב"ש (ישי נאמן)

חניונים וסגירת רחובות:

רחובות: שארית ישראל, אמץ והתחייה ייסגרו החל מהשעה 16:00. החניונים הבאים יהיו רק למחזיקי תו חנייה בלבד: חניון TV, חניון שלבים, חניות זיתים, חניון אמץ (לנכים), וחניון VIP. כל שאר החניונים הקיימים בסביבת האצטדיון יהיו פתוחים לקהל הרחב.

עדכון עבודות מחברת נתיבי איילון:

לרגל העבודות להקמת גשר ה-1000 המחבר בין מתחם ה-1000 לתחנת רכבת משה דיין, ייסגרו הרמטית נתיבי איילון לשני הכיוונים בקרבת מחלף משה דיין. איילון דרום ייסגר ביום המשחק החל מהשעה 17:00 ועד 19:00 למחרת. איילון צפון ייסגר ביום המשחק החל מהשעה 20:00 ועד 19:00 למחרת. תנועת הרכבים באיילון דרום תוסט דרך מחלף משה דיין מערב לרחוב רחבעם זאבי. לאחר מכן, הנהגים יופנו שמאלה לרחוב דיסקונט (כביש 27) ומשם לשדרות ראשונים (כביש 51) עד להתמזגות חזרה לאיילון דרום. תנועת הרכבים באיילון צפון תוסט דרך מחלף משה דיין מזרח, ומשם ירידה חזרה לאיילון צפון.

רכבת ישראל:

לבאים למשחק ברכבת ישראל, יש לרדת בתחנת תל אביב סבידור ולעבור לקו האדום של רכבת הקלה בתחנת ארלוזרוב. בהתאם לשעת סיום המשחק, תופעלנה שתי רכבות מיוחדות, מתחנת תל אביב סבידור מרכז לתחנת באר שבע מרכז. הרכבות תעצורנה אך רק בתחנות קריית גת, להבים-רהט ובאר שבע צפון. במקרה הצורך, תופעלנה רכבות נוספות. לפרטים נוספים ניתן לפנות למוקד שירות הלקוחות של רכבת ישראל בטלפון 5770*.

אוהדי מכבי פ"ת (אסף הופמן)

בעקבות העבודות להקמת גשר ה-1000, יהיו שינויים זמניים בתנועת הרכבות: באזור ראשון לציון, חולון ובת ים החל מחמישי בשעה 20:30. תופסקנה תנועת הרכבות בתחנות: צומת חולון, חולון וולפסון, בת-ים, יוספטל, בת ים קוממיות וראשון לציון משה דיין. בין תחנות אשקלון ליבנה מערב ובין תחנות הרצליה לתל אביב סבידור מרכז בלבד ולא תעצרנה בתחנות: תל אביב השלום, תל אביב ההגנה, צומת חולון, חולון וולפסון, בת-ים יוספטל, בת-ים קוממיות, וראשון לציון משה דיין.

הרכבת הקלה:

לאוהדים אשר מגיעים מאיזור הדרום ומרכז, ינתן מענה מהקו האדום של הרכבת הקלה, אשר מגיע לאצטדיון בלומפילד עצמו. ברכבת הקלה ממליצים בסיום המשחק, בו יתגוברו הרכבות, להתפרס על פני הקו ולעלות גם בתחנות אשר נמצאות במרחק הליכה סמוך לתחנת "בלומפילד". מדובר בתחנות "ארליך הנמצאת לפני תחנת "בלומפילד" ומומלץ ביותר לעלות עלייה", וכן תחנות "סלמה" ו"אליפלט שנמצאות אחרי תחנת "בלומפילד" והרכבת תעצור בה על בסיס מקום פנוי". שירות בנוגע לרכבת הקלה ניתן לקבל גם במוקד שירות הלקוחות של הרכבת הקלה בטלפון 9943*

שימו לב! בקו האדום של הרכבת הקלה יש לתקף בטרם העלייה לקרון! (לא יתאפשר תיקוף בתוך הרכבת!). מומלץ מאוד להוריד ישומונים ולחסוך קנסות והמתנה בטרם העלייה לרכבת.

ארתור שושנאצ'ב עם הכדור (ישי נאמן)

בנושא אחר, ב-Winner פירסמו את היחסים למשחק הגמר וקבעו כי הבאר שבעים – אמנם בתקופה לא טובה – פייבוריטים עם יחס של 1.95 לניצחון ב-90 דקות. מכבי פ"ת, שמפנטזת על גביע ראשון, זוכה ליחס של 3.15 לניצחון ב-90 דקות. תיקו, שישלח את הקבוצות להארכה, ואולי לפנדלים, זוכה ליחס של 2.9.

ארתור שושנצ'אב מבאר שבע פייבוריט להבקעת השער הראשון במשחק, עם יחס של 5. אחריו רותם חטואל מבאר שבע עם יחס של 6, ועידן טוקלמוטי מפתח תקווה, גם הוא עם יחס של 6.

Back to top button
Isport

FREE
VIEW