כדורגל ישראליליגת העל

איגוד השופטים: לא הגיע אדום לסק, השער של מכבי ת"א חוקי

הוועדה המקצועית של איגוד השופטים פרסמה את החלטתה בנוגע לעבירה שביצע הבלם הסנגלי של מכבי חיפה ב-1:2 על הפועל ירושלים. עוד נקבע שלא הייתה נגיעת יד של יוריס ואן אובריים בשער של מכבי ת''א נגד הפועל חדרה. ההחלטות בפנים

הוועדה המקצועית של איגוד השופטים פרסמה היום (שני) את מסקנותיה למספר אירועים מרכזיים ממשחקי המחזור השני בליגת העל, כאשר כל ההחלטות זכו לגיבוי של הוועדה.

הפועל תל אביב – מכבי נתניה (פסילת השער המצמק של איגור זלאטנוביץ')
דקה 72: "החלטה נכונה לפסילת שער, בגין עבירת נבדל. שחקן תוקף שנמצא בעמדת נבדל מבצע פעולה ברורה של קפיצה (Clear action) והושטת רגל, תוך הסתרה והשפעה על השוער. מצ"ב סרטון אירוע הדרכה של אופ"א עם מאפיין דומה של פעולה ברורה וההנחיה הינה לעבירת נבדל והתערבות שופט מסך".

הפועל חדרה – מכבי תל אביב (טענה לנגיעת יד של יוריס ואן אובריים לפני שער)
דקה 12: "זוויות הצילום השונות (מצ"ב צילום מאחורי השער) לא מאפשרות קביעה ודאית לגבי משחק/נגיעה של היד בכדור במסגרת המהלך ההתקפי שקדם להבקעת השער ולכן בצדק שופט המסך לא התערב".

הפועל ירושלים – מכבי חיפה (כרטיס אדום שלא נשלף לעבר עבדולאי סק בעקבות עבירה על קאפיטה)
דקה 83: "מדובר באירוע מאתגר ומורכב. הגם שנקודת המגע הסופית גבוהה, ניתן לראות כי השחקן הפוגע מחליק ומשחק בכדור. נראה כי תנועת הרגל ממשיכה למעלה ללא כוונת זדון ולכן שופט המסך צדק כשלא התערב לעבירת משחק חמורה וכרטיס אדום. יש לציין כי גם חוות דעת מגורמי אופ"א בכירים תומכת בדעת הוועדה".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW