ספורט אולימפיענפים אחריםענפים נוספים

איגוד ההוקי קרח הישראלי יתבע את האיגוד העולמי ב-CAS

באמצעות עו''ד דליה בושינסקי ובגיבוי מלא של הוועד האולימפי בישראל, האיגוד הישראלי יגיש תביעה בבית הדין לבוררות ספורט כנגד איגוד ההוקי הבינלאומי, ש''בהחלטתו האנטישמית להדיר את ישראל מעניק גיבוי לטרור''

איגוד ההוקי קרח הישראלי, באמצעות עו"ד דליה בושינסקי ובגיבוי מלא של הוועד האולימפי בישראל, יגיש תביעה ל-CAS, בית הדין לבוררות ספורט, כנגד איגוד ההוקי הבינלאומי שבהחלטתו האנטישמית להדיר את ישראל מעניק גיבוי לטרור.

ההחלטה של איגוד ההוקי הבינלאומי להדיר את ישראל מתחרות בינלאומית היא צעד חריג, חמור מאוד, שאינו עומד באף סטנדרט בינלאומי ספורטיבי ואף עומד בסתירה מוחלטת לערכים האולימפיים. בהחלטתו הוא מעניק גיבוי לטרור ולטבח בילדים וילדות וקשישים ששהו במיטתם, בבתיהם.

מקורות בהתאחדות ההוקי קרח הבינלאומיים יודעים לספר שמאחורי הקלעים של ההחלטה מסתתרת ככל הנראה כניעה של יו"ר ההתאחדות הבינלאומית לוק טרדיף לחבר הנהלת התאחדות ההוקי הבינלאומית שחקן העבר הרוסי פאבל בורה שחותר להדחת ישראל כנקמה על ההדחה של רוסיה מהמשחקים האולימפיים בפריז בקיץ הקרוב. הוועד האולימפי בישראל עומד איתן מאחורי הספורטאיות והספורטאים הישראלים ופועל בכל המישורים כדי למנוע פגיעה בהם.

יו"ר הוועד האולימפי בישראל, יעל ארד: "בחודש האחרון גילי לוסטיג, מנכ"ל הוועד האולימפי, ואני מעורבים בשיחות רבות עם ההתאחדות הבינלאומית לצד האיגוד הישראלי. לדאבוני אנחנו עדים להחלטה תקדימית ומסוכנת עם ניחוח רע של אנטישמיות בכסות של ביטחון הספורטאים. בשיחות אישיות שערכתי עם יו"ר ההתאחדות הבינלאומית נוכחתי בחוסר שקיפות ואטימות מאכזבת שמונעת מאג'נדה חבויה שאין לה מקום בספורט העולמי. הוועד האולימפי הבינלאומי מודע ותומך בעמדתנו ולא נאפשר לזה לקרות".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW