כדורגל עולמיליגה ספרדית

אחרי שנתיים: ג'ורדי קרויף יעזוב את ברצלונה בתום העונה

שבועיים לאחר שהמנהל המקצועי מתאו אלמאן הודיע כי יעזוב ויעבור לאסטון וילה, המנהל הספורטיבי ובנו של אגדת המועדון, יעזוב גם הוא את תפקידו בסוף החודש ''בשל רצונו לצאת לאתגרים מקצועיים חדשים''

דווקא לאחר הזכייה באליפות ה-27 שלה והראשונה אחרי ארבע שנים, ברצלונה הודיעה היום (שלישי) שהמנהל הספורטיבי ג'ורדי קרויף יעזוב את המועדון בתום העונה. אקס מכבי תל אביב שימש בתפקיד במשך שנתיים. על פי הדיווחים, מי שיחליף אותו הוא דקו, קשר העבר הברזילאי (שייצג את נבחרת פורטוגל) ששיחק בברצלונה בין 2004 ל-2008 ועובד כסקאוט במועדון בשנתיים האחרונות. נזכיר כי רק לפני כשבועיים הודיע המנהל המקצועי מתאו אלמאן כי הוא עוזב את המועדון ועובר לאסטון וילה מהפרמייר ליג.

בהודעה של ברצלונה נכתב: "המנהל הספורטיבי של ברצלונה ג'ורדי קרויף לא יחדש את חוזהו בתום העונה הנוכחית בשל רצונו לצאת למאמצים מקצועיים חדשים. הוא הודיע הבוקר על החלטתו לנשיא ז'ואן לאפורטה בפגישה מרגשת שבה הסביר כי לאחר שנתיים בתפקידו, הוא עוזב להתמודד עם אתגרים חדשים. קרויף אמר כי הוא מחויב לסייע למועדון במעבר שלו לעבר מבנה ניהולי חדש, ויציע את תמיכתו המלאה עם סגירת פעולות יוצאות דופן בשוק ההעברות בקיץ. הוא גם הודה מקרב לב לנשיא על האמון שלו ועל שהציע לו את ההזדמנות להגיע לברצלונה לפני שנתיים. ברצלונה מבקשת להודות לג'ורדי קרויף על תרומתו החשובה כחבר בוועדת הספורט ומאחלת לו את כל ההצלחה בקריירה המקצועית העתידית שלו".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button