כדורסלליגת העל

אחרי שנתיים: אלעד חסין חוזר לעמדת המאמן בהפועל חיפה

מאמן נבחרת העתודה שהדריך את האדומים מהכרמל במשך שלוש שנים וחצי, שב לתפקיד אחרי שעמד על הקווים בנס ציונה. חסין: ''שמח ומתרגש לחזור למקום שאני כל כך אוהב''. היו''ר: ''החזרה של אלעד ברורה ומובנת''

הפועל חיפה הודיעה הערב (שבת) על מינויו של אלעד חסין, מאמן נבחרת העתודה של ישראל, לתפקיד מאמן הקבוצה לעונה הקרובה. אחרי שאימן בשנתיים האחרונות את עירוני נס ציונה, כאשר במועדון האדום מהכרמל הוא שימש כמאמן במשך שלוש שנים וחצי (2022-2019).

מהפועל חיפה נמסר: "המאמן הכי מזוהה עם המועדון מאז הקמתו על ידי האוהדים, שהעלה אותנו לליגת העל, ניצח שני דרבים בליגת העל והוביל אותנו פעמיים לפלייאוף העליון, חוזר הביתה לקדנציה שנייה. אלעד, כמה התגעגענו אליך וכמה אנחנו שמחים להגיד את זה: ברוך שובך למשפחה האדומה".

מאמן הקבוצה החדש-ישן, אלעד חסין: "שמח ומתרגש לחזור למקום שאני כל כך אוהב. הפועל חיפה בשבילי זה בית והקשר החזק עם האנשים במועדון נשאר גם אחרי שעזבתי. התגעגעתי לאוהדים המדהימים ולכל מי שקשור במועדון. אני רוצה להודות להנהלת המועדון על האמון וכולי אמונה שביחד נבנה קבוצה טובה ונעשה דברים מיוחדים השנה".

היו"ר יובל רוסמן: "החזרה של אלעד הביתה הייתה ברורה ומובנת לכולם. לאלעד יש חלק עצום בהצלחת המועדון וביתד שתקענו בליגת העל, והיה זה אך טבעי שנחזור לשתף פעולה. אני מודה למשה מילר הספונסר הראשי, לראובן אלקס המנהל המקצועי, ליאיר וקורן לוינשטיין ולדורון קימלוב, שקידמו את המהלך. מהיום מתחילים לבנות את הסגל לעונה הקרובה מתוך הבנה ומטרה להעמיד קבוצה לוחמת ומרגשת שתתמודד בצמרת".

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW