ענפים אחריםענפים נוספים

אחרי שני שיוטים: עומר ורד וילנצ'יק מוביל באליפות אירופה

אחרי יומיים שבהם הרוחות לא אפשרו לקיים שיוטים, התחרות סוף סוף יצאה לדרך. השייט הישראלי עם דירוג מפתיע ביום הראשון של האליפות על אף שלא ניצח באף אחד מהשיוטים. שי קקון התדרדרה בנשים למקום ה-33

על אף התנאים הלא אופטימליים יצאו היום (שלישי) המתחרים והמתחרות באליפות אירופה ליום שיוטים, ביומה השלישי של האליפות, לאחר שעד אתה הצליחו רק הנשים לערוך שיוט אחד.

אצל הגברים הפתעה גדולה, כאשר השייט הישראלי הצעיר עומר ורד וילנצ'יק מוביל את האליפות לאחר שני שיוטי היום. וילנצ'יק סיים את השיוט הראשון של היום במקום החמישי ואת השיוט השני במקום השני והוא נמצא במקום הראשון, מרחק. לפני המקום השני. הישראלי הבא בטבלה בתחרות הוא מאור בן הרוש, הממוקם במקום ה-22.

נבחרות ישראל ב-ILCA ביוון (צילום: איגוד השייט בישראל)

אצל הנשים ירדה שי קקון לעשיריה השלישית, לאחר שאתמול ביצעה שיוט טוב, אותו סיימה שביעית. את שני שיוטי היום סיימה קקון במקום ה-22 וה-28 וכעת היא ממוקמת במקום ה-33 בטבלה.

גם מחר צפויים להיות תנאי רוח חלשה מאוד ביוון, ומארגני התחרות מקווים להצליח ולקיים שני שיוטים לפחות, על מנת לחלק את ציי המתחרים לבית זהב ובית כסף ביום חמישי. בכל מקרה יתקיים ביום שישי שיוט המדליות, אליו עולים רק עשרת המתחרים והמתחרות הראשונים בטבלה.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button