כדורגל עולמיליגה גרמנית

אחרי שיצא נגד ישראל: באיירן זימנה את מזרוואי לשיחת הבהרה

הבווארים הודיעו שהמרוקני ישוחח עם ראשי המועדון עם חזרתו ממשחקי הנבחרת: ''דואגים לחברים שלנו בישראל ומקווים לדו קיום במזרח התיכון. כולם יודעים את ערכינו''. בסוף השבוע: דקות דומיה בבונדסליגה

המתיחות בבאיירן מינכן בעקבות אותו פוסט של שחקנה המרוקאי נוסייר מזראווי, לא יורדת מהכותרות וכעת גם המועדון סיפק הודעה רשמית ראשונה בנושא. כזכור, שחקן נבחרת מרוקו הביע תמיכה ברורה בפלסטינים וציטט פסוק מהקוראן בו נכתב: "אל תחשבו שאלוהים לא רואה את עושי העוולה. יום יבוא והוא יתחשבן איתם". מזרוואי עצמו הבהיר: "הנקודה היא שאני שואף לשלום וצדק בעולם הזה. זה אומר שאני תמיד אהיה נגד כל מיני טרור, שנאה ואלימות".

בתגובה של באיירן מינכן לסוכנות הידיעות הגרמנית, נכתב: "באיירן יצרה קשר מידי עם נוסייר מזראווי בעקבות הפוסטים שלו באינסטגרם ביום ראשון. השחקן נמצא כעת באפריקה עם נבחרת מרוקו, לאחר שובו, מתוכננת שיחה אישית מפורטת עם הנהלת המועדון במינכן. בלי קשר לזה, כולם, כולל כל עובד וכל שחקן, יודעים אלו ערכים מייצגת באיירן. הבענו זאת באופן פומבי וחד משמעי בפוסט מיד לאחר מתקפת הטרור בישראל. אנחנו דואגים לחברים שלנו בישראל ועומדים לצדם. יחד עם זאת, אנו מקווים לדו קיום שלו עבור כל האנשים במזרח התיכון".

בנושא אחר, מנהלת הליגה הגרמנית הודיעה היום שהיא מצטרפת להזדהות וכבר במחזור המשחקים הקרוב, בסוף השבוע, יעמדו לדקת דומיה בכל המגרשים בשתי הליגות הראשונות. נציין שבבורוסיה דורטמונד החליטו עוד לפני כן לערוך דקת דומיה לפני המשחק מול ורדר ברמן, שגם אוהדיה הביעו תמיכה בישראל והניפו שלטים. 

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW