כדורסלליגת העל

אחרי שאיבדה את רנדולף: סמית' האריך חוזה בהפועל ירושלים

אחרי שרנדולף בחר לעזוב - כנראה למכבי ת''א - כוכבה של מחזיקת הגביע האריך חוזה בשנתיים נוספות ויישאר בבירה למרות הצעות מרחבי אירופה: ''שום הצעה לא דיברה ללב שלי''. המאמן יונתן אלון: ''אומר הרבה עליו''

הפועל ירושלים הודיעה הערב (שבת) לארכת חוזהו של ספידי סמית׳ בשנתיים נוספות. הרכז בן ה-31 (1.91 מ'), שהוביל את הקבוצה לזכייה בשני גביעי מדינה ברציפות, בחר להישאר במועדון מהבירה "למרות שמשך עניין מכמה וכמה קבוצות ברחבי אירופה". מוקדם יותר ליוואי רנדולף הודיע שהחליט לעזוב את המועדון ואמור לחתום ככל הנראה במכבי תל אביב.

סמית' אמר לאחר החתימה: "לא אשקר, ברגע שהעונה הסתיימה קיבלתי לא מעט הצעות מפתות שמשכו את העיניים שלי אבל שום דבר לא דיבר ללב שלי. אני שמח להישאר במקום שאני גאה לקרוא לו בית, ונרגש לפתוח עונה מלאה עם יונתן וכל הצוות המדהים. ויותר מהכל, אני שמח להמשיך את המסע שלי אתכם, אוהדי הפועל, שתמיד הייתם שם בשבילי. דברים גדולים יקרו בדרך! יאללה הפועל!".

הודעת הפרידה של ליוואי רנדולף

מאמן הקבוצה יונתן אלון הוסיף: "העובדה שספידי בחר להישאר כאן למרות שקיבל הצעות גבוהות יותר אומרת הרבה עליו ועלינו. ספידי הוא אחד הווינרים הכי גדולים שלבשו את מדי הפועל, ואני מאושר שהצלחנו לשמור עליו כחלק בלתי נפרד מהשלד המצוין שממשיך איתנו".

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW