כדורגל ישראליליגת העל

אחרי סאגת הדרכון: סולימאן מארה לא יצטרף להפועל חיפה

אחרי סאגת הדרכון הממושכת והנחיתה של הקשר בארץ, ראשי המועדון החליטו לרדת מהקשר בעקבות תוצאות הבדיקות הרפואיות - ממצא בברך שמנע את החתימה. וגם: לוי דיבר לקראת הפועל ת''א בשבת

אחרי שכבר נחת בישראל, הקשר האחורי סולימאן מארה לא יצטרף בסופו של דבר להפועל חיפה. קשר נבחרת גמביה עבר בדיקות רפואיות, אלא ששם התגלה ממצא כשלהו בברך שהעלה חשש אצל האדומים-שחורים. במועדון הציעו למארה חוזה עם החרגה למקרה שייפצע, אולם השחקן סירב – ולאור אי ההסכמות בין הצדדים, הוחלט היום (חמישי) שהוא לא יצטרף. 

מהפועל חיפה נמסר: "המועדון וסולימאן מארה לא הגיעו להסכמות והשחקן לא יחתום בקבוצה. אנו מאחלים לשחקן בהצלחה בהמשך הדרך". כזכור, צירופו של מארה התעכב מאוד מאחר שכיבס את דרכונו, לאחר שחתם בקבוצה לעונה עם אופציה לעונה נוספת. שלשום הוא קיבל את דרכונו החדש ואתמול בבוקר הגיע לישראל על מנת להשלים את המעבר, אך כאמור היום הפועל חיפה ויתרה על שירותיו והעסקה נפלה.

מאמן הפועל חיפה, רוני לוי (ליאת אבשלומי)

בתוך כך, לקראת משחקה של הפועל חיפה בשבת ב-18:00 מול הפועל תל אביב באצטדיון בלומפילד, מאמן הקבוצה, רוני לוי, התיישב מול המצלמה של מחלקת המדיה של המועדון והתייחס ליריבה שמצפה לקבוצתו: "ההיסטוריה לא מעידה שום דבר על העתיד, הפועל תל אביב בבית שלה היא תמיד קבוצה קשה, בטח שהם מגיעים אחרי משחק טוב שלהם עם תוצאה טובה מאוד. יחד עם זאת, אנחנו באים עם הרצונות והשאיפות שלנו. אחרי המשחק האחרון אנחנו מאוד רוצים לתקן ולחזור למסלול הניצחונות".

על העליות והירידות ביכולת של היריבה, אמר המאמן של האדומים מהכרמל: "אני מתייחס להפועל תל אביב כמו למשחק האחרון. מאוד מכבד אותם ומעריך את היכולות שלהם, אני חושב שהם קבוצה עם חלק התקפי מאוד מסוכן ואיכותי. הם בבית שלהם, עם הקהל והאצטדיון – יש להם יתרונות. יחד עם זאת, גם לנו יש הרבה מה להציע, אני סומך מאוד עם הקבוצה והשחקנים. אם נשחק את הכדורגל שאנחנו יכולים וצריכים לשחק, אז אני בטוח שנחזור עם ניצחון".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button