כדורגל ישראליליגת העל

אחרי מעל 60 שנה: ייבחר נותן חסות ראשית לאצטדיון בלומפילד

האצטדיון המיתולוגי ביפו יוסיף לשמו גם את שם נותן החסות הראשי שייבחר בתום המכרז: ''שותפות כזו תייצר ערך רב''. היקף העסקה מוערך בין 2.5 ל-3 מיליון ש''ח לשנה, כאשר החסות עצמה תהיה לתקופה של שמונה שנים

חברת היכלי הספורט תל אביב-יפו תפרסם מחר (שני) מכרז פומבי לבחירת נותן חסות ראשית לאצטדיון בלומפילד. נותן החסות שייבחר לאצטדיון הפופולארי ביותר בישראל יצטרף להתקשרויות המוצלחות והמפורסמות שביצעה החברה עם נותני חסות להיכלים העירוניים: עם חברת מנורה מבטחים (היכל מנורה מבטחים ביד אליהו) ועם קבוצת שלמה (היכל קבוצת שלמה בצפון העיר). נותן החסות יהיה זכאי לזכויות בשם האצטדיון (לאחר השם בלומפילד) ולחבילת זכויות נוספות הכוללת, בין היתר, זכויות לפרסום במיקומים מרכזיים ומצולמים באצטדיון, שימוש בתא צפייה מרכזי, קיום אירועים ועוד.

כפי שמקובל באצטדיונים מובילים בעולם, החסות הראשית לאצטדיון מייצרת ערך רב לנותן החסות בעיקר בחשיפה לקהל עצום שמבקר באצטדיון במשחקים ומופעים או צופה בהם בשידורים השונים וכן חשיפה תקשורתית וזהות של נותן החסות עם עולם הספורט והערכים שהוא מייצג. התמורה שתתקבל מנותן החסות תשמש את החברה העירונית לשיפור האצטדיון וחוויית הצפייה בו תוך חסכון בכסף ציבורי.

אצטדיון בלומפילד (עודד קרני, יח"צ)

אצטדיון בלומפילד החוגג 60 שנות פעילות, אירח לאורך השנים אלפי משחקים של הקבוצות המובילות בישראל, משחקים בינ"ל רבים וכן מופעים גדולים של אמנים ישראלים ובינלאומיים. באצטדיון מבקרים כמיליון וחצי איש בשנה והוא זוכה לחשיפה תקשורתית נרחבת הן בשידורי משחקי הכדורגל בערוצים המרכזיים וכן סביב המופעים ועשרות האירועים העסקיים שמתקיימים בו. כידוע, לפני כארבע שנים נפתח האצטדיון מחדש לאחר השקעת עתק של עיריית תל אביב-יפו בחידושו מהיסוד, שהעמידה אותו כאצטדיון מוביל בישראל, העומד בסטנדרטים גבוהים של בטיחות ושירות ברמה בינלאומית עם מספר כפול של מושבים.

מלבד היותו ביתן של שלושת הקבוצות התל אביביות הבכירות – מכבי, הפועל ובני יהודה- הספיק האצטדיון לארח מפתיחתו המחודשת משחקים של נבחרת ישראל ומשחקים בינ"ל משמעותיים כדוגמת משחק נבחרות ארגנטינה-אורוגוואי, משחקי גמר הסופר קאפ הצרפתי ועוד, זאת לצד מופעי מוסיקה ענקיים של אמנים מובילים מהארץ ומחו"ל, שהחלו לאחר הקורונה ומתקיימים מידי קיץ בתקופת הפגרה.

ייחודו של אצטדיון בלומפילד, מעבר למבנה הייחודי שלו והמורשת העשירה שלו, בא לידי ביטוי גם במיקומו בסביבה האורבאנית המתפתחת ביפו, בסמוך לשדרות ירושלים המתחדשות עם הקו האדום של הרכבת הקלה המהווה אבן שואבת לפעילות של מסחר ופנאי. כאצטדיון תל אביבי-יפואי, בלומפילד משתלב בהתחדשות העירונית והופך מיום ליום למקום שפעיל כל השנה כמוקד בילוי ואירועים עם אטרקציות ייחודיות לכל המשפחה, כמקום לחדשנות טכנולוגית ועוד.

אצטדיון בלומפילד (ישי נאמן)

מחר, כאמור, תפרסם חברת היכלי הספורט מכרז לחסות ראשית לאצטדיון. הזוכה יזכה לפרסום החסות והלוגו באצטדיון ולמגוון זכויות נוספות כפי שמפורט במסמכי המכרז. על הניגשים למכרז להיות בעלי מוצר מסחרי קיים שישולב כחלק משמו של אצטדיון בלומפילד. ההתקשרות במכרז החסות היא לשמונה שנים עם אפשרות להארכה לשמונה שנים נוספות. ניתן לעיין במסמכי המכרז בעמוד מיוחד שנפתח באתר החברה ולרכוש את המכרז במשרדי חברת היכלי הספורט. הגשת מועמדות למכרז עד לתאריך 1/8/23.

מנכ"ל חברת היכלי הספורט, מאור בנימיני: "בחירת נותן חסות ראשית לאצטדיון בלומפילד הינו חלק מהחזון שלנו להפיכת מתקני הספורט הגדולים של העיר למוקדי משיכה רב תכליתיים הנותנים לציבור שירות וחוויה ברמה בינ"ל בכל ימות השנה. ההתחדשות העירונית של האזור יחד עם מינוף והעשרת הפעילות באצטדיון מהווים הזדמנות לשותפות אסטרטגית ארוכת טווח, בדומה לשותפויות המוצלחות שלנו בהיכל מנורה מבטחים ובהיכל קבוצת שלמה. הניסיון מלמד ששותפות כזו מייצרת ערך רב לכל הצדדים ומאפשרת חסכון משמעותי בכספי הציבור".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button