כדורגל ישראליליגת העל

אחרי הסיכום עם ויטור: אלונה ברקת תאיץ את המגעים מול ברדה

הפועל ב''ש תארח הערב (חמישי, 19:30) את מכבי בני ריינה ותנסה לחזור למסלול הניצחונות באצטדיונה הביתי, אך תיאלץ לעשות זאת בסגל חסר במיוחד. האופציה להארכת חוזהו של המאמן תפוג כידוע ב-15 במאי

בסגל חסר במיוחד ולאחר הפסד נוסף במחזור האחרון באצטדיון סמי עופר, בהפועל באר שבע רוצים לחזור למסלול הניצחונות מול בני ריינה הערב (חמישי, 19:30) באצטדיון טוטו טרנר. האדומים מבירת הנגב, שנמצאים במקום השלישי במרחק של חמש נקודות מהדולקת אחריה הפועל חיפה, רוצים להבטיח את המקום השלישי ואת העונה האירופית הבאה כבר דרך הליגה ולא לחכות לגמר הגביע.

ייעדר. אנדרה פוקו מוציא כדור חוץ (חיים בן דוד)

המשוכה הערב בטוטו טרנר תהיה מכבי בני ריינה שניצחה את באר שבע בסיבוב הראשון של הפלייאוף, כאשר אליניב ברדה יאלץ להסתדר ללא שורה ארוכה של חיסורים. ראשית, אנדרה פוקו, שחש ברע באימון הקבוצה, התעלף באמצע האימון השבוע ופונה לבית חולים לבדיקות מקיפות, ייעדר מהתמודדות, כמו גם שי אליאס, ארתור שושנאצ'ב, מריאנו בריירו וגיא בדש הפצועים. מלבדם, עדן שמיר מוצהב, כשהלדר לופס ואיתן טיבי מורחקים זכר למשחק האחרון בסמי עופר.

גם הוא לא ישחק. עדן שמיר חוגג (חיים בן דוד)

בעקבות החיסורים, ברדה יזמן הערב מספר שחקני נוער שיעבו את ספסל המחליפים, כאשר מקסימו לוי, איאד אבו עביד, אלון תורג'מן והראל שלום צפויים לקבל הזדמנות בהרכב. בתוך כך, לאחר הארכת החוזה של מיגל ויטור אתמול לשנתיים נוספות בבירת הנגב, בבאר שבע מתכוונים להאיץ את המגעים עם ברדה, הלדר לופס ואיתן טיבי לגבי הארכת חוזה לעונה הבאה. בכל הנוגע למאמן, האופציה שיש למועדון על המאמן היא עד ה-15 במאי, אולם בקבוצה מעריכים שזה רק עניין של זמן עד שיוכרז רשמית כי ברדה ימשיך לעונה נוספת בקבוצה. מיד לאחר מכן יחלו להכין את התוכניות לעונה הבאה. 

ההרכב המשוער: ניב אליאסי, מיגל ויטור, הראל שלום, מקסימו לוי, איאד אבו עביד, יוני סטויאנוב, רועי גורדנה, אימראן אולאד-עומאר, דיינר קיניונס, אמיר גנאח (אנטוניו ספר), אלון תורג'מן.

כתבות קשורות

Back to top button