טניסענפים אחרים

אחרי הזכייה המרגשת ברולאן גארוס: חסות חדשה לגיא ששון

דלק מוטורס, יבואנית BMW בישראל, תעניק חסות לטניסאי הפראלימפי המדורג 3 בעולם, שזכה בטורניר הגרנד סלאם - לקראת ווימבלדון והמשחקים הפראלימפיים. ''גיא הוא דוגמה ומופת למצוינות, השראה ודוגמא אישית''

חברת דלק מוטורס הודיעה היום (ראשון) כי תעניק את חסותה לספורטאי הפראלימפי גיא ששון, שזכה לאחרונה בטורניר הרולאן-גרוס היוקרתי. ששון מדורג במקום השלישי בעולם, הוא הבטיח את מקומו באולימפיאדה הקרובה בפריז שתפתח ב-28 באוגוסט. ששון זכה גם באליפות אוסטרליה הפתוחה והוא מועמד מוביל לזכייה באליפות ווימבלדון העתידה להתרחש בחודש יולי.

ששון הוא הישראלי הראשון שזכה בגראנד סלאם בקטגוריית הנכות הגבוהה ביותר – הקוואד. דלק מוטורס היא יבואנית BMW בישראל. חברת BMW העולמית נחשבת לאחת התומכות הגדולות ביותר בתחום הטניס. "גיא הוא דוגמא ומופת למצוינות", מסר בהודעה לתקשורת מנכ"ל דלק מוטרוס, שחר שמש, "הזכייה ההיסטורית שלו ריגשה אותנו מאוד ואנחנו גאים לתמוך בו".

גם גיא ששון הגיב להודעה המשמחת ואמר: "אין שמח ממני על השותפות עם מותג מוביל כמו BMW, שמכוון למצוינות, מקצוענות ללא פשרות, התמדה והתמקדות בפרטים הקטנים ביותר בשביל לייצר הצלחה. התמיכה של דלק מוטורס היא הוכחה לכך שהערכים של חינוך לספורט בכלל ולספורטאים עם מוגבלויות בפרט, חשובים לה. הסבלנות, ההתמדה, הלמידה, החוסן והשאיפה למצוינות, לצד עבודה קשה יומיומית שספורטאי עם מוגבלות מקריב, יוצרים עבורי מימד נוסף לתמיכה הלא מובנת מאליה ומהווה הבעת אמון גדולה בדרך להגשמת היעדים שלי. כעת, לצד דגל ישראל שאני נושא בגאווה, מופיע גם סמל המותג של BMW".

גיא ששון נפצע בתאונת סקי בשנת 2015 ובמהלך תהליך השיקום הכיר את ענף הטניס והתאהב בו. בתחילת השנה ששון הגיע למקום השני באליפות אוסטרליה הפתוחה והוא מועמד מוביל לזכייה גם באליפות ווימבלדון בתחילת חודש יולי.

Back to top button
Isport

FREE
VIEW