כדורסלליגת העל

אחרי הזכייה בגביע: הפועל ירושלים התארחה אצל ראש העיר

אנשי הקבוצה מהבירה התארחו בלשכתו של משה ליאון אחרי הניצחון על מכבי תל אביב בגמר וזכו לשבחים רבים: ''הבאתם כבוד אדיר ושמחה רבה לעיר, בטוח שבתום העונה ניפגש כאן פעם נוספת אחרי זכייה באליפות''

ראש העיר ירושלים משה ליאון אירח היום (שלישי) בלשכתו את אנשי מועדון הכדורסל הפועל ירושלים, כדי לברך אותם אישית על זכייתם, זו השנה השנייה ברציפות בגביע המדינה והשמינית בתולדות המועדון.

שחקני הפועל ירושלים עם גביע המדינה (אסף הופמן)

במפגש אליו הגיעו בעלי המועדון מתן אדלסון וגל מקל, הנהלת המועדון, הצוות המקצועי והשחקנים, שמע ראש העיר מהם על החוויה הגדולה במשחק הגמר, על ההתרגשות מההצלחה להגן על התואר בו אחזו, האהבה שמרעיפים עליהם האוהדים והאמונה שלהם כי בתום העונה הם יוכתרו לאלופי המדינה.

בעלי הפועל ירושלים, מתן אדלסון, הודה לראש העיר משה ליאון על האירוח, על הכתף התומכת שמעניקה עיריית ירושלים בראשותו למועדון וחתם את דבריו באמון שלו כי המועדון האדום "ימשיך להביא הישגים רבים לירושלים ולקהל האוהדים."

שחקני הפועל ירושלים עם גביע המדינה (אסף הופמן)

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "הבאתם כבוד אדיר ושמחה רבה לירושלים, הוכחתם שוב את היותכם נכס צאן ברזל לענפי התרבות והספורט בעיר. אני רואה את ההתרגשות מהזכייה השנייה ברציפות בגביע המדינה, ורוצה לאחל לכם בהצלחה במשחקי הפלייאוף שבפתח, וסמוך ובטוח כי בתום העונה ניפגש כאן, ולגביע המדינה תתווסף צלחת האליפות. יאללה הפועל".

בתום המפגש התכנסו כלל הגורמים לתמונה משותפת עם גביע המדינה ועם אות ההוקרה שהעניק ראש העיר לקברניטי המועדון ועליו נכתב: "הפועל 'בנק יהב' ירושלים, ברכות על זכייתכם בגביע המדינה בכדורסל. שלכם, ראש העיר משה ליאון".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW