כדורגל ישראליליגת העל

אחרי ארבע שנים: מנכ"ל הפועל פ"ת אבי יחיאל מסיים את תפקידו

רגע לפני שהקבוצה ממלאבס יורדת לליגה הלאומית, המנכ''ל הודיע על עזיבה מסיבות אישיות, הסמנכ''ל טים פלוטקין יחליפו. יחיאל: ''הרגשתי שצריך לקחת הפסקה, משאיר מועדון עם קרקע יציבה ואנשים איכותיים''

הפועל פתח תקווה הודיעה היום (רביעי) שמנכ"ל הקבוצה, אבי יחיאל, מסיים את תפקידו במועדון בתום העונה. מהמלאבסים נמסר כי "יחיאל, ששימש כמנכ"ל המועדון בארבע העונות האחרונות, יכנס לספרי ההיסטוריה של הפועל, כמי שהוביל את צמיחתו המחודשת תחת בעלות עמותת הכחולה".

עוד נמסר כי "תחת ניהולו של אבי, המועדון עבר תהליך התקדמות בתחום הפיננסי, המקצועי והקהילתי, כמו גם השיפור האדיר במחלקת הנוער של המועדון". סמנכ"ל המועדון והיועץ המשפטי, טים פלוטקין, ימלא את מקומו, כאשר יחיאל ימשיך ללוות את המועדון בתקופה הקרובה על מנת לסייע בהכנות של המועדון בתקופה החשובה שלפניו לקראת עונת 2024/25 בליגה הלאומית, אליה חזרה אחרי עונה אחת בלבד בליגת העל.

שחקני הפועל פ"ת (אסף הופמן)

יחיאל מסר: "אני מסיים את תפקידי במועדון בתחושת גאווה. אמנם ירידת הליגה היא רגע לא פשוט עבורי ועבור המועדון, אך אני שמח על כך שאני משאיר מועדון עם קרקע יציבה ואנשים איכותיים, אשר יובילו את המועדון קדימה ולהישגים. הסיבות להחלטה שלי הן הצטברות של מספר דברים, בהם גם תחושת מיצוי שהרגשתי לאחר ארבע שנים כל כך עמוסות ומאתגרות, והרגשה כי אני צריך לקחת הפסקה".

המנכ"ל הפורש הוסיף: "הפועל פתח תקווה הוא מועדון שיקר לליבי ומבחינתי אני תמיד משאיר לו דלת פתוחה, ואעשה את הכל על מנת להבטיח עתיד טוב למועדון. בשבוע הבא אתייחס לעונה שעברנו וארחיב על הסיבות להחלטה והמשך הדרך של המועדון. אני מודה לכל מי שליווה אותי בשנים האלו, ואני מאחל בהצלחה לטים ולצוות הנהדר שנשאר במועדון. יאללה הפועל!".

כתבות קשורות

Back to top button